Keď Dana Chasa dostihne minulosť, musí utiecť z mesta, ktoré mu bolo domovom tri desaťročia. (Disney+)

Lacike

Videl som jeden diel a ďalšie dva som preklikal, ale toto išlo mimo mňa. Nejaká dôchodcovská variácia na Bournea, či čo a starom agentovi, po ktorom zrazu ide jeden zmrd za druhým. Polorozpadnutému Bridgesovi som to neveril ani herecky, ani v akcii. Zápletka je mizerná a režijne sa mi to tiež nepáčilo. 1/10. ()

ER

Jeff Bridges a John Lithgow jsou největšími tahouny seriálu, který přináší špionážní drama o agentovi, který se musí odstranit, protože toho ví až příliš. Hodně mně baví psychologicky ladéné momenty, které dokáží zahustit atmosféru a jen netrpělivě čekám, co se z toho vyvrbí. Sice tu je pár momentů, hlavně ty akční, kde jde věk Bridgese znát a prostě by tak v reálném životě nedopadly, ale nad tím se dá přimhouřit oko. Nakonec je to Old Man. ()

tuctovychlap

ej, mohlo to byť za plný počet..ale..áno, je už starý, no stačilo zapískať na dunčov skôr a ušetril by si záverečné dychčanie do mobilu..ako agent (hoci vyslúžilý) ma v tomto ohľade sklamal..mimochodom, prvé zoznámenie s The Old Manom  mi  počas jeho nočných vstávaní pripomenulo The Big Lebowskeho..jednoducho, napriek veku je to furtom sympatický Dude..:) ()

warrenur

Velmi dobry otvarak, ktory si ma zahackol mobilom v mikrovlnke..."some shit is going down". :) A ano, psici su trosku moc, ale v RPG svete by to bol class hunter. Ma ich maximalne 10 rokov? Potesil John Lithgow, ten chlap ma brutalnu charizmu a sila osobnosti z neho priam vyzaruje.  Bridges je uveritelny a pekne nam ho v uvode vykreslia ako chlapika za zenitom, mal som trosku deja vu z posledneho Ramba, pri tom vykreslovani, akurat absentuje farma a lieky. :) Ale hej, pacilo sa, takato temna vazna zanrovka tu dlho nebola. ()