Nate Bargatze: Největší průměrný Američan

Réžia:

Troy Miller

Účinkujú:

Nate Bargatze

Nate Bargatze si ve svém speciálu utahuje z komediálních pořadů přes Zoom, ztráty telefonu, mizerných hotelových snídaní, zvířat, která golfistům nosí hole, nebo matiky. (Netflix)

ScarPoul

Ďalší sympatický stand up. Posledná pol hodina silnejšia ako prvá, ale v konečnom dôsledku som sa bavil, hoci je to omnoho pohodovejší výstup, než je v súčasnosti zvykom. Bez kontroverzia, len chlapík čo sa sťažuje na svoj život a pôsobí to celé dojmom, že ste vlastne kamoši a pijete spolu pivo. Príjemne strávená hodinka. ()

kolly13

Pokud bych opravdu neměl co dělat, nechtěl přemýšlet a vidět konfrontaci, pak dejme tomu. Jinak slabota. Opravdu se zasmát se mi nepoštěstilo a tak přemýšlím, proč se vlastně dívat dál. ()

Marze

Take nosim jeste na krku klic jak v padesatych letech a lidi uz nevedi,na to to funguje...Cekal jsem trochu vetsi satiru,ale v Americe maji kulturni valku a stand up komici si ji nemohou dovolit. ()

vinducha

Docela sympaťák , pobavilo mě když vykládal , jak si musel kupovat letenku přímo na letišti , protože byl bez telefonu , taky se mi to 1x stalo , sice ve Španělsku , a  je to pár let dozadu. Ale už tehdy to byl oser jako blázen a nálož na nervy šílená. Člověk si připadal jak v ústavu pro choromyslné nebo v mateřské školce , vyšlo by to nastejno. ()