NikiVai

Druhá sezóna mě bavila ještě o trochu víc. Bylo zajímavé sledovat vývoj všech postav. Zatímco v první sérii jsem Dannyho nemohla ani cítit, teď se z něj vyklubal docela sympaťák. Velká proměna Sheily nabízí super prostor pro další řadu. Těším se moc. ()

Malarkey

Už první série byla stylová, ale divná záležitost. A vlastně ani nevím proč jsem se po tomhle názoru do té druhé série pouštěl. Určitě v tom ale měla prsty Rose Byrne. Dál už na to ale koukat nebudu. Rose je tu divná, jakože super divná. A celé to dění kolem ní v rámci Kalifornie let 80. je divný s ní. ()

kleopatra

Zatímco v první sérii je vocas manžel, v této se jaksi překlopí misky vah. O co dravěji jde dopředu ona, o to submisivnější je on a je fajn ten vývoj pozorovat. A porovnávat. Rose Byrne mi na roli posedlé aerobicem a hamburgry přijde poněkud bezkrevná, ale i to je něco, co není klišé. Vymazlená atmosféra doby a pozor, není to o aerobicu. Super posilu představuje Murray Barlett z White Lotosu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD