Doors

všetky plagáty

Bez vysvětlení se najednou v každém koutě světa objeví řada tajemných mimozemských „dveří“. Zatímco mnozí z těch, kteří se s těmito „dveřmi“ setkávají, pociťují podivné nutkání komunikovat s nimi, ostatní se snaží zjistit, co je jejich konečným cílem vůči lidstvu. Vláda s cílem, aby zjistila důvod zjevení se těchto kosmických anomálií, požádá dobrovolníky, aby se odvážili na cestu ke dveřím, abychom se mohli dozvědět více o jejich původu nebo účelu. Ale ani tito odvážní dobrovolníci nejsou připraveni na to, co leží za hranicí. Příběh dveří je vyprávěn z několika úhlů pohledu: skupina studentů střední školy poprvé objeví dveře, dobrovolníci prozkoumají paralelní realitu za hranicí a osamělý poustevník zvládne zdánlivě nemožné – navázání komunikace s dveřmi. (webhomeless)

nikhaj

Chabé sci-fi. Prisli "dvere" z minuty na minutu a obnovuju ludsku rasu...kukal som na ten film fakt a predsa som skoro nic nevidel. Sklamanie ide sa dalej ()

UrsusDom

Divnému vše divné k srdci přirůstá aneb vrána k vráně sedá. Po prvních minutách, kdy jsem byl v náladě -To se nějak vleče, Asi to vypnu a půjdu dokoukat tu novou "Gojiru"-, jsem s přibývajícím časem dostával svoji porci tajemna a hlavně příběhu, který ambiciózně šplhal k horizontu poznání. Nepochybně jsem celý děj pochopil po svém a o to více si jej užil. Pravda, musíte notně popustit uzdu fantazii, jen ať pádí plným tryskem! Nic jiného vám nezbyde, jestliže vás autoři filmu postaví před myšlenku, že se nejde o prostinký vpád mimozemšťanů. O nic menšího než "perestrojku" reality v záměru multidimenzionálních entit nejde. To je snad jasné i malému dítěti! Napsal jsem to srozumitelně anebo blábolím stejně jako tvůrci tohoto filmu? Věřte - nevěřte. ()

jethrotull odpad!

Pozrel som len 25 minut a musel som to vypnut. Neskutocne skareda a odporna lesba a jej prijebane phlady ma hned vytacali a to zvysne trio nieco podobne.Absolutne dementne chovanie,samy v triede a "hodinu" vahaju ci si zoberu zvoniace mobili? A vrchol tuposti americkych skolakov,ked stoja pred tymi "devrami" a rozmyslaju ako utiest a nevedia. Aj dement z osobitnej skoly by vedel,ze ked sedeli v tej triede tak boli na prizemi a niekto utekal popred okna a oni asi nevedia otvorit okno a odist. Takuto totalnu sracku som vypol,lebo nie som idiot aby som to dopozeral a zbytocne sa nasieral. Pre mna grc a odpad. ()