Mark vedie tím pracovníkov, ktorí si nechali chirurgicky oddeliť spomienky na pracovný a osobný život. Keď sa však mimo práce objaví tajomný kolega, začne sa ich cesta za objavením pravdy o svojej práci. (Apple TV+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (9)

Dobrá správa o pekle (2022) (S01E01)

S další možností čerpat jablečnou službu nějaký ten pátek za free jsem se pustil do seriálu, co ze všech loňských origo produktů od Applu zažil asi největší hype skrze kvalitu a po pilotu třeba uznat, že zvěsti nelhaly. Jen se tu děje hodně složitých věcí, ke kterým se divák bude muset bedlivě prokousat. ()

Half Loop (2022) (S01E02)

Epka, co je dle mého upřímného pocitu někde na hranici 70 %, protože mi ale setsakra zajímá, co se tu bude díl dál, zůstávám shovívavý. Pořád se jedná o nadstandardní produkci. ()

Vo večnosti (2022) (S01E03)

Téhle místy dost nepochopitelné zvláštnosti rozhodně vévodí jediná ženská postava, díky jejíž vzdorovitosti se možná dozvíme odpověď na otázku Proč tohle všechno. ()

Ty, ktorým si (2022) (S01E04)

To propojení u některých odloučených postav je více než znatelné a snad skrze to dobře chápu zdejší prvky thrilleru. Protože přesně tam se asi začnou dít děsivé věci. ()

Hrozná krutosť optiky a dizajnu (2022) (S01E05)

Začínám se trochu ztrácet ruku v ruce se zklamáním, kdy jsem čekal, že se alespoň v půlce série už sakra dozvím, co se děje. A ne že se nabalí další postavy, co mě ještě víc zmatou. ()

Schovávačka (2022) (S01E06)

Asi musím při sledování najet na 120 % fokus. Protože stylisiticky mě seriál ohromně baví, ale pořád mé asi holt slabší mozkové buňky absolutně nepobírají, co se nám tvůrci snaží sdělit. ()

Vzdorovitý jazz (2022) (S01E07)

Epizoda s úctyhodným zvratem, co už se uráčí leccos vysvětlit. A díky tomu už tu nejsem Ztracený jak Marek. ()

Čo je na večeru? (2022) (S01E08)

Nesedám si z toho na zadek jako jiní, ale nemít to tak vysoká čísla, tak jsem seriál nejspíš ani nezkusil. Takže za ten hype v očích jiných můžu být jedině vděčný. ()

My, ktorými sme (2022) (S01E09)

Tak jo. Závěr si už tu pětibombu zaslouží, vysvětluje se téměř všecko a po tom šíleném cliffhangeru doufám, že druhá sérka dorazí ještě letos! ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

29.12.2022

Za Teda Lassa si připlatíme

Za Teda Lassa si připlatíme

30.10.2022

Když se před třemi lety spustila streamovací služba Apple TV+, měla v nabídce pouhých pět titulů. Teď už jich jsou desítky a mnoho z nich sbírá prestižní ceny, od televizních Emmy po filmové Oscary.… (viac)

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)