Wednesday pozve Xaviera na Havranbál a Tyler kvůli tomu žárlí. Věc má ale schované eso v rukávu. Eugene mezitím nespouští oči z jeskyně. (Netflix)

tomik99

Asi první epizoda, která mi skutečně sedla a kdy jsem měl pocit, že se začíná skutečně něco dít a příběh se dere k určité a zajímavé zápletce. Jako mávnutím kouzelného proutku mě začaly bavit i postavy. Snad se kvalita udrží na takovéto úrovni. ()

Skrivan

Epizoda je především o plese, a tudíž plná středoškolských klišé. Má ale i světlejší stránky (a ne, skutečně mezi ně neřadím podivný taneček, ale to něco málo, co se točilo kolem příšery). ()

KuceraJohny

Stále mě to baví, ale stále se to drží v zajetých kolejích, takže na svém hodnocení ani tentokrát nic neměním. Je sice fakt, že teď se to vše točilo hodně kolem vztahů a tak podobně, což mě bavilo spíš méně, ale krásný ples a hlavně ten tanec byl hrozně zábavný. I přesto, že se tu najdou dobré postavy, tak Jenna je úplně jinde a bezpochyby táhne celý seriál nahoru. ()

vitapavlik

Ten blbý havranbál si mohli odpustit, achjo. Já byl totiž rád, že konečně sleduju něco odlišného a že mě věci podobné těmto hloupým středoškolským plesům minou, ale bohužel :D ()