Quinn absolvuje kurz potápania s Markom, ktorý sa snaží vyrovnať so správou o svojom zosnulom otcovi. (HBO Max)

Necrotongue

Mám za sebou třetí epizodu a musel jsem vážně přemýšlet nad tím, proč se mi zatím seriál líbí, když je tempo příběhu mírně řečeno pomalé. Prostě se táhne jako unavený slimák v medu. Přišel jsem na to, že mám asi správně zvrhlé myšlení na to, abych si užíval postupné odhalování stále více zavánějících vnitřních já jednotlivých postav. Chvílemi si připadám jako nadšený entomolog, který v nějakém vlhkém místě odvalí kámen, aby mohl šťastně pozorovat hemžení všech těch ohavných mnohonohých potvor. Jsem sám sebou poněkud znepokojen, a to přičítám tvůrcům k dobru. 4*+ ()

Sany33

Príbeh: Rachel začína pomaly chápať, že jej život so Shoanom bude plný kompromisov, hlavne z jeho strany. Mark je frustrovaný z jeho sexuálneho života s Nicole. Quin stráca spojenie s virtuálnou realitou, keď vďaka prílivu prichádza o svoje hračky. Tanya sa namotala na Belindu a sľubuje jej sponzorovanie jej vlastnej wellnes agentúry. Armond sa utrhne z reťaze. Prevedenie: Ja ani neviem čo ma núti zapnúť si ďalšiu časť lebo vždy tá predchádzajúca nič moc neponúka. Ale konečne som zistil čo mi v seriály chýbalo. Áno homosexuál. Ale už tam je a nabehol tam vo veľkom štýle takže všetky veci čo sa týka rasovej a genderovej rôznorodosti máme odškrtnuté. černochov je tam pomenej ale zato sú tu strašne utláčaný pôvodný obyvatelia Hawaia ktorý nám toto etnikum viac ako dobre dopĺňajú. A my sa tak môžeme ďalej pozerať na zlých bohatých bielych ľudí, ktorých príbehy ma zatiaľ nenormálne nudia. 35% ()