Jamie a Logan prídu do Caraquetu, ale sú zdesení, keď zistia, že skupina miestnych ľudí sa zmenila v akúsi sektu, ktorá každý deň obetuje dvoch jedincov zo svojich radov. Hodia ich ľadovým medveďom ako potravu, aby na nich neútočili. Ostatní z tímu sa dozvedia, kde sa teraz Jamie nachádza, a hneď sa za ňou vydávajú. (TV Dajto)

nula87

Jak už jsem psal minule, je to čím dál víc nelogické, děj si pomáhá brutálními oslími můstky, letadla velikosti JumboJetu přistávající kdesi v horském městečku, objevují se jakési další důležité postavy, přičemž všechny se vlastně znají z minulosti... Zoufalství nabírá na obrátkách ()

tron

Spoilery. Vždy, keď chcem nad druhou sériou Zoo zlomiť palicu, objaví sa epizóda ponúknuca "niečo extra". Takže dnes tu máme nielen vcelku šokujúce úmrtie v podstate jednej z hlavných postáv (!), ale tiež návštevu jedného obskúrneho spoločenstva, hada v ľudskom bruchu (!!) alebo rôzne drobné drsnosti, ktoré potešia práve svojou nekompromisnosťou a jasne ukážu, že Zoo, hoci plná zvieratiek, skutočne nie je nič pre deti (chladnokrvné, ale o to zaslúženejšie odpravenie jednej negatívnej postavy). Dej je stále strašne skratkovitý (ako som predpokladal, tak chudákovi leňochodovi, kľúčovom v minulej časti, sa už nikto nevenuje) a milión naznačených vecí v scenároch je ignorovaných (epizódka z ovocných sadov akože bola oficiálne ukončená, či si len hrdinovia odbehli inam a plánujú sa do nich ešte vrátiť?). Ale ako vravím, je tam toľko zaujímavých a drsných vecí, že je to stále ľahký nadpriemer, ktorému značne pomáha sympatická chémia medzi postavami. A posledné sekundy. Konečne sú kompletní. ()