Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

Bavary

Já vím, že jsou z toho konce všichni nadšení, ale já se zařadím do opačného tábora. Rozuzlení jako takové bylo super, ale ze samotného závěru je mi zle do teď. Asi naivně jsem doufala v trochu větší happy end, alespoň pro Louis, Davida a Adama. Nechápu, že někomu přijde, že mezi herci nebyla chemie. Já byla nadšená z hereckých výkonů všech herců. Skoro do posledního dílu jsem netušila v čem je ten klíč a to velmi cením. Od samého - mimochodem velmi dobře rozjetého - začátku, je to poutavá a napínavá podívaná, od které se mi vůbec nechtělo odtrhnout oči. Neskutečný seriál, ale za ten konec - achjo! :( ()

zdrhy

Tohle bylo lepší dobrý. Na začátku jsem si připadal, že jsem s tímto serošem sáhl vedle. Celkem pomalu se to rozjíždí a vypadalo to spíš, jak červená knihovna. Ale druhá polovina této minisérie už měla pěkný spád. Herci mi v rolích seděli a zahráli to dobře, takže se na to i příjemně koukalo. Jen škoda poslední epizody. Rozuzlení dobré, do poslední epizody jsem neznal padoucha, ale druhá polovina poslední epizody mi přišla silně překombinovaná. ()

stuj

Strašně roztáhlé, 6 dílů je na nic moc děj opravdu moc. Navíc hlavně ze začátku hrozně iritovalo nelogické/hloupé chování hlavní hrdinky. A ke konci prozrazený moment překvapení odhalující o co vlastně jde vyvolal spíš pocit: "no tak to si dělaj srandu".  A úplné finále pak moc nepřekvapí. Všechno se to mohlo v poho vejít do jednoho filmu. ()

Monika95

První díl strašnej, pak se to rozjede, líbilo se mi to, ale trošku to pokazili tím "mysterioznem", ale aspoň mně to navedlo si něco přečíst o astrálním mimotělním cestování. :) ()

pallok

Nič nestratíš, ak si to nepozrieš, a ak pozrieš, nič nezískaš. Klišoidný príbeh, ktorý mohol byť 90 minútovým filmom s relatívne príjemnými hercami s priemernými výkonmi, veľmi jemne našľahaný mystériou, ale ináč, tých 75% by mu mohlo závidieť 98 % konkurenčných podobne ladených seriálov!!! ()

Jittulle11

Zajímavý námět a finiš jako víno. Začátek pomalejší, ale komu nevadí takové rozjezdy a začne vnímat, že když milé, krásné a tak milující ženě mrazivě ztuhne úsměv na rtech, hned v momentě, kdy jí manžel ukáže záda při odchodu do práce, tak asi vytuší, že tady nebude něco jen tak. Herci skvělí, tajemná zápletka a rozuzlení mrazivé. Nejmladšího člena hereckého obsazení mi bylo v posledním díle doslova líto. Láska i duši přenáší. Díky za minisérii. ()