McLeodove dcéry

• Česko McLeodovy dcery (viac)
Austrália, (2001–2008), 161 h 21 min (Minutáž: 42–45 min)

Aaron Jeffery, Rachael Carpani, Simmone Mackinnon, Lisa Chappell, Bridie Carter, Brett Tucker, Michala Banas, Sonia Todd, Doris Younane, Myles Pollard (viac)

O tom, že aj ženy vedia ísť za svojim cieľom, rozpráva príbeh dvoch nevlastných sestier, ktoré spája ich otec Jack McLeod. Po smrti jej matky a brata pri pôrode sa Clairein otec McLeod znovu ožení. Jeho manželskou sa stane žena z mesta Ruth Silverman, s ktorou má ďalšiu dcéru Tess. Ruth sa však ťažko vyrovnáva so životom na vidieku a po čase sa rozhodne vrátiť spolu s Tess do mesta. Osud dve sestry opäť spojí až po smrti ich rodičov, kedy sa rozhodnú ujať dedičstva a rozvíjať nielen statok, ale aj vzájomné vzťahy... (oficiálny text distribútora)

Osanos

I přes to, že jsem typický městský člověk, se mi zdá dívné, aby lidé pracující na farmě byli fešácky oblečení, čistí, učesaní a namalovaní. ()

Heavyman

Tak trochu fušuju do chovu zvířat a takovou pohodu při práci na farmě jsem ještě neviděl. Mají tam někde okolo ticíc kusů dobytka(ovce, krávy) a hafo koní a jen občas je vidět jak čistí žlaby nebo sekají trávu a jinak řeší své osobní problémy a to jich je na celou farmu 2 a půl, to je pohoda no holt v Austrálii si to umějí zařídit. Při takovým množství práce co by na ty farmě byla a při počtu zaměstnanců by byly holky rády, kdyby si mohly jít tak na hodinku dáchnout. Prostě blbost, ale pobaví i když jinak než měli autoři zájem. ()

ElStupido

Seriál plný neočekávaných událostí, vztahů mezi Nickem a Rous, Mojrou a Nickem, Alexem a Cait, Cait a Bobem, Bobem a Alexem...nechte mě přemýšlet... Nickem a Judy, Judy a.. a už nevim.. ()

misa_laska

Skvělý seriál. Pro farmáře jako dělaný a do toho láska a vztahy. Viděla jsem každý díl a klidně bych se dívala znova. Což se o jiných seriálech říct nedá. ()

otaznick

Celkem příjemný oddechový seriál z rančerského prostředí. Popularita seriálu nejspíš způsobila paradox, že ve vyšších sériích se už hlavní postavy nevyskytují a název trochu ztrácí logiku. ()

Misery

Nebudu hodnotit. Ve vyšších řadách umírají a odjíždějí hlavní postavy, takže to bude klasickej "Tak jde čas". Ale zatím příjemnej vyplachovák mozku... (první dvě řady) ()

frbulka

No jo, je to naivní. Ale proč mám vždycky pocit, že na Drovers je skvělá atmosféra a že bych si s těma holkama rozuměla? :-). McLeodovky, děkuju Vám za příjemně strávených 45 min. každého dne a narozdíl od všech českých Ordinací, Pojišťoven a Pout - na Vás se koukat dá... ()

sarkareifova

Zajímavý seriál. Občas jsou některé díly nudnější a některé opravdu stojí za to. Já sem si tento seriál zamilovala. Zároveň chápu, že někomu to není po chuti. ()

loveless

Problém u tohoto seriálu je ten, že všechny řady nelze hodnotit jako celek. Po třetí sérii se z velké míry obměnilo osazenstvo hlavních rolí a seriál získal úplně jinou atmosféru. První tři série v porovnání s jinými seriály nebyly žádné geniální dílo, ale bylo to milé, nenásilné, postavy bylo snadné si oblíbit, atomosféra australské farmy příjemná. Takže první tři série pro mě 4*. Pak tu ale máme další série, u kterých boužel z mé strany seriálu uškodila i změna obsazení českého dabingu. Postavy se vyměnily - z převážně blond obsazení prvních sérií tu najednou máme rusovlásky a brunetky, zápletka začíná být čím dál tím víc násilná a překombinovaná. A tak začátkem 5. série už nemám ani malou chuť se koukat dál. Takže za 4. a začátek 5. série bych dala odpad. Ale první 3 série se mi prostě líbily :) a tudíž celkově 3* ()

Moly odpad!

První řady ještě ujdou, ale ve chvíli, kdy umře poslední postava z původní sestavy a zbydou jen samí přistěhovalci, kteří s McLeodovými sestrami nemají moc společného (a poté, co se vyspí každý s každým), je to na jednoznačný odpad. Seriál působí přes všechen ten hnůj v něm příliš sterilně. P.S. Srovnání s Gilmore Girls je více než zavádějící. Vlastně absolutně a úplně mimo. ()

Tiiso

Děj je sladký, velmi nepravděpodobný a typicky seriálově nekonečný. Ke kladům mu přihodím nenásilné tempo vyprávění a příběhy, které se nesnaží urážet diváka. Ale když tento seriál ve svém životě neuvidím tak se nic dít nebude. ()

cheonsacz

Jako malá jsem tento seriál zbožňovala. Hlavně díky tématice koní a skvělým postavám jako například Jodi, Tess nebo Clare. Hodnocení tomuto seriálu dávám podle toho jak na mě zapůsobil když jsem byla mladší dnes bych asi hodnotila o dvě hvězdy méně. Přesto tento australský seriál mohu dodnes. Jinak plně souhlasím s komentářem od artemis2 :) ()

Lord.Speedr

Líbí se mi takovéto filmy či seriáli z prostřetí Afriky a Nového Zélandu.Lepší sledovat něco takového než se nacpávat blbými a urážlivými vtipy z ,,Jak jsem poznal vaší matku" (nemyslím si, že je to nejake extra, no každý je jiný a každý se baví jinak, ach jo...). 4.25* ()

jafuska

z velké dálky je tento seriál a je to romantický seriál plný emocí, nadějí, krásné přírody, mohlo to mít větší ohodnocení, určitě si to zaslouží ()

wlk1 odpad!

Pár dílů jsem byl nucen vidět a mám pocit, že jeden byl jak druhej a ještě k tomu totálně o ničem. Myslím, že před 20 lety měly ještě seriály o stříhání ovci šanci. 0* ()