Heroes Return

• Čína 歼毒先锋 (viac)

Lacike

Tešil som sa na akčniak s Yuen Biaom v hlavnej úlohe. Ale Biao tu je na vedľajšej koľaji. Akcie sa príliš neúčastní a keď už, tak je to skôr smutné. Niežeby na to stále nemal fyzicky, ale viac ako sem tam nejaký výstrel alebo 1-2 údery po ktorých ho protivník nadobro zloží k zemi, mu nedoprajú. V hlavnej úlohe je Ray Lui, ktorý na začiatku a na konci predvedie niekoľko solídnych bitiek a len občas si vypomôže drátami. Gro akcie tvoria prestrelky v nejakom lesíku alebo továrni, či čo to bolo. A aj keď na prvý pohľad vyzerajú celkom dobre a dalo by sa z nich zostrihať niekoľko cool trailerov, tak po chvíli začnú pôsobiť nudne. Všetci tam po sebe donekonečna strieľajú a sem tam niečo vybuchne, ale chýba tomu akékoľvek napätie alebo gradácia. Do veľkej miery za to môže samotný príbeh, ktorý nedáva žiadny poriadny zmysel. Je to len sled náhodných scén v ktorých sa niekoľko postáv náhodne stretáva v tom lesíku a neustále sa vracajú niekoho zachrániť a zastrieľať si v tej továrni. Takže viac ako jednu hviezdičku si to nezaslúži. Chcel som dať aj druhú za Biaoa, ale jeho účasť je sklamaním. 3/10. ()