Strašidelný příběh je o muži jménem Eduardo Ramos (Armando Calvo), který zavraždí svou manželku Deborah (Rosita Arenas). Její duch se posléze zjeví v zrcadle a snaží se pomstít za pomoci její kmotry čarodějnice Sáry (Isabela Corona). (Epistemolog)

Campbell

Obstojný malý horůrek. Upřímě už od Mexika moc nečekám a nečekal jsem ani tady. Nakonec to nebylo tak hrozné. Film má příjemnou atmosféru hodně kouře a hodně scén kde se používají hodně špatné efekty. Třeba když se ženská promění na sovu tak tu je hodně chabý střih, a takových scén je tu mnoho. Je tu vše co čekáte, špatné hraní, sem tam pomalost ale bavilo to a některé masky jsou slušné. ()

Shanen29

Na rok 1962 horor vcelku velmi dobrý.Nehodnotím efekty,střih a jiné vymoženosti jako jsou v dnešní době,ale celkový dojem tohoto snímku,který je opravdu povedený a na svou dobu dobře natočený. ()

Dellamorte

Manželovi sa zdá jeho manželka už " nefunkčná " a aby to nebolo také fádne , tak ju otrávi a naroluje si novinku. . Netuší však , ze v kaštieli sa nachádza zakliate zrkadlo , skrz ktoré ,do tejto chvíle v podstate neškodná čarodejka ( jej mamina )dohliadala na osud svojej milovanej dcéry. Po tejto skaze sa jej orientácia zmenila do mínusu a načne pomstu a to rafinovane cez novú mladuchu. Vytočené diablice toho dokážu dosť ( vädnúce kvety , spookie , flames aj bejvalka in da mirror....). Takto sa upraví vizáž novicky aj manželov psychický stav .Proste celému ansámblu z toho začne v hlavách presypávať a tak sa sudcom v závere stáva zrkadlo....Sympatický , pekne nasnímaný atmosferický a konečne po dlhšej dobe dvojfarebný snímok , ktorými Mi sadol. ()