To My Star

Južná Kórea, (2021–2022), 5 h 56 min (Minutáž: 12–25 min)

Réžia:

Hwang Da-Seul

Scenár:

Young Park

Han Ji Woo (Kim Kang Min) je tichý introvertní mladík  pracující v jedné ze soulských restaurací, Kang Seo Joon (Son Woo Hyun) je jedním z nejznámějších jihokorejských mladých herců. Životní osudy těchto dvou protichůdných postav se protínají. Jak se vypořádají s tím, že každý nich je tak jiný? (jiri.twist)

Ignacia

Nádherná BL série z J. Korey. Sympatičtí herci to oba zahráli výborně, obzvlášť milá postava je upřímný a přátelský Kang Seo Joon, který se jen tak nevzdává ani v profesním ani v osobním životě, a i přes různé překážky si jde za svým. Kamera bezva, zajímavé záběry, obzvlášť krásné scény s vařením nebo třeba narozeninová párty doma - úplná diskoška, že má člověk pocit, že tam je. Soundtrack je také velmi povedený. Vedlejší postavy jsou zajímavé, více budou rozvedeny ve 2. sérii, která je možná ještě lepší než tato (fakt to jde!). Velmi jsem si tento seriál užila, hned několikrát. Krátkou stopáž sice preferuji, however, tady mi to bylo skoro líto, ale druhá série už má dvojnásobnou a máme se nač těšit. 5. epizoda 3:45 - Že by seriál zasponzoroval Kozel? Haha. Spíš Korejcům ani nestálo to logo za skrytí, protože tu značku tam téměř nikdo nezná. Každopádně, jistě milá hospoda! ()

jiri.twist

S režisérkou Hwang Da-Seul se setkávám v krátké době už podruhé (poprvé seriál Where Your Eyes Linger) a zase mě nezklamala. Krásná chuťovka mezi BL seriály diváka zaujme hned od prvního dílu. Postavy jsou bezva napsané a ještě lépe zahrané, především vyniká výborný hereckých výkon obou hlavních představitelů v civilním věku 31 a 22 let. Málokdy se mi stává, že se dívám, kolik toho ještě zbývá do konce, neboť mám přání, aby byla přede mnou ještě spousta dílů (u většiny jiných BL seriálů mám tendenci opačnou). Žádné zbytečné okliky a zabíhání příběhu do kudrlinek, které jen zdržují a nikam nevedou, výborný kontrast introvertního Hana a ukecaného Kanga, co vždy řekne to, co si myslí a hlavně - tyto dvě bytosti zasáhne šíp toho nejkrásnějšího citu na světě, jaký si kdo a kde vůbec může přát. Jak se s tím vypořádají, když podmínky má každý z nich úplně jiné a veřejné mínění v Jižní Koreji není nakloněno takovýmto vztahům, zvlášť, když jeden z nich je známý herec? 4x10 ()

Petra321

S BL k-dramami som sa ešte stále neskamarátila, no táto bola najlepšia zo všetkých, čo som zatiaľ videla. Nemôžem povedať, že ide vyslovene o strop, ale bola naozaj skvelá. Veľmi som váhala, či si mám pustiť aj druhú sériu, no napokon som rada, že som tak urobila, pretože bola oveľa lepšia ako prvá. Postavy sa vyvinuli a ukázali svoj skutočný charakter. Predovšetkým Han Ji Woo, ktorý mi konečne dokázal, že je naozaj človek a nie nejaký robot so stále rovnakým výrazom v tvári. Páčilo sa mi zobrazenie ich vzťahu a to ako naň vplýval fakt, že Kang Seo Joon je známym hercom, o ktorom médiá a bulvár neustále rozprávajú. V druhej sérii ma vždy pobavila malá Han Yoo Ha, ktorá mala proste dokonalé hlášky a vždy vedela, čo povedať alebo urobiť. ()

• Ve dvou scénách lze na ulici v Soulu spatřit velký reklamní poutač s logem a nápisem Velkopopovický Kozel. (emkon)