Dogove dni

USA, (2021–2023), 46 min (Minutáž: 6–9 min)

Dogove dni od Pixar Animation Studios je séria krátkych filmov, ktoré opisujú humorné príhody milého psa Doga. Každý krátky film obsahuje každodenné udalosti, ktoré sa vyskytujú na Dogovom dvore, a to všetko prostredníctvom vzrušujúcich (a mierne skreslených) očí nášho obľúbeného hovoriaceho psa. (Disney+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (5)

Veverička! (2021) (E01)

Vzhůru do oblak je jedním z nejlepších animáků, co kdy vznikly a u kterých požaduju! český dabing, protože Dug s hlasem pana Lišky strká do kapsy i dabing Simpsonových. A s příchodem Disney+ na naše území se českého znění dočkalo i tohle milé pokračování mého oblíbeného animáče, které mu nedělá žádnou ostudu. Spíš naopak. ()

Šteniatka (2021) (E02)

Epizodka, co potěší především zaryté pejskaře, kterým já jako celoživotní chovatel fakticky nejsem, přesto jsem se ale bavil a taky skoro až dojímal. ()

Vôňa (2021) (E03)

Dug se projeví jako opravdový pes se vším všudy. A i když s ním tady Carl ne ve všem souhlasí, stejně bych ho chtěl mít okamžitě za mazlíčka. Džouk s hydrantem velmi povedený. ()

Kvety (2021) (E04)

Pěkné poukázání na to, jak psi prožívají nesmysly jako jsou ohňostroje. ()

Veda (2021) (E05)

Perfektní zakončení miniseriálu, u něhož bych si okamžitě dal nášup. Roztomilejší a vtipnější pes ve filmovém světě totiž neexistuje! ()