Umění špionáže

• USA Spycraft

Špionáž je vážná věc a už od nepaměti se při ní používají speciálně vyvinuté nástroje a techniky, které jsou stejně důležité jako samotní špióni. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (8)

Umění špionáže (2021)

Osm dilu je rozcleneno podle spionaznich oblasti. Uvidite analytiky,byvale spiony,historiky,herecke vlozky dokudramatu,pktere nemam moc rad,dokumenty,animace a pribehy. Informace jsou podavany letem svetem a strih je take velmi rychly. Nestranne je to castecne, to posudte sami,ale nejaka propaganda srzdene valky to neni. Krome tohoto obdobi se pojednava take o soucasnosti. Pobavily me cinske drony ve tvaru ptaku,ktere ve vzduchu nerozeznaji ani sami operenci. ()

Sledování špičkovou technikou a nebeské oči (2021) (E01)

Víceméně jsem tušil, že se špehování děje touto technikou. Věnovaný dárek od Rusů s odposlechy uvnitř visící léta na americkém velvyslanectví mě pobavil. ()

Smrtící jedy (2021) (E02)

Víceméně shrnuté známé mediální případy. ()

Medová past (2021) (E03)

Tato epizoda pusobi velmi bondovsky.Je v techto pribezich skutecnych ruskych zen nejsou tak pohledne jako sovetske agentky z bondovek. ()

Informace z tajných zdrojů (2021) (E04)

To jsem nevěděl, že na mnoha světových letištích když zapnete mobil, připojí se nejdříve na věž tajné zpravodajské rozvědky a až od nich na operátora. Mohou vám číst vše v mobilu i vám do něj poslat vir. ()

Utajená komunikace (2021) (E05)

Pěkný přehled vývoje špionážní techniky a nejznámějších špionů. Informace jsou dost povrchni,takze je dobre si je dohledat na internetu. ()

Lamači šifer (2021) (E07)

Hodně času se věnuje Enigmě, která je hodně známá. ()