Last Sentinel

• Veľká Británia Gateway 6 (pracovný názov) (viac)
všetky plagáty

Svet nie je taký, aký sme ho poznali. Kontinenty sú pod vodou a z toho, čo zostalo nezaplavené, vznikli dva malé znepriatelené ostrovy bojujúce medzi sebou o nadvládu a zdroje. Nad hladinu oceánu sa týči strážna veža s posádkou štyroch presluhujúcich vojakov, ktorí už tri mesiace mali byť dávno doma a ktorí okrem iného strážia i nebezpečnú zbraň. Počas čakania na loď, ktorá ich má zbaviť služby, začína však vznikať medzi nimi tiesnivé napätie. (sochoking)

Chicharron

Když je tam Kretschmann, čekal jsem o dost víc. Chybí tomu střih a nadbývá zbytečné žvanení. Konec jsem si musel pustit 5 krát, protože jsem ztratil nit... Hodně slabé... ()

Zagger

takove filmy mam rad, ale tady vubec o nic neslo, dlouhe je to jak Schindleruv seznam a nic, sama vata, kazdy zaber se hodi, listovani v knizce, metronom, retez, suplik, skrinka, fascikly, kohoutek, okenice, klika, svetlo, padla, dalsi skrinka, plechovky, dalsi listovani, a dalsi, zebrik... jak kdyby clovek hral point'n'click adventuru.. uz jsem asi u konce, a furt nevim, o co jim jde... ani na tu Katku uz neni extra pokoukani, vypada na 55-60 ()

hypnos11

Příjemné překvapení. Zaškatulkovat by se to dalo jako psychologický mysteriózní postapokalyptický thriller. Zloduch se dal odhadnout docela snadno, pár nelogičností by se také našlo, ale film skvěle dokázal vykreslit atmosféru tiché, plíživé hrozby, a k tomu dlouho dokázal držet vše pěkně pod pokličkou a divák (pokud je zabedněný jako já) nějkaou dobu netuší, oč jde. Konec není nejsilnější, ale mohlo být hůř. Hodnocení je tak akorát mezi 3* a 4*. ()

ReichelTomas

Film měl rozhodně skvělou atmosféru, děj se však hrozně vlekl a ani nakonec nepřišlo žádné rozuzlení. Filmu by asi prospěla kratší délka. Za mě si zaslouží silné tři hvězdy. ()