Polda z Hollywoodu

• Česko Hollywoodský policajt (viac)

Náš příběh se odehrává v atraktivním prostředí Beverly Hills. O tom, že Hollywood neobývají pouze filmové hvězdy, ale i zločinci, nás přesvědčí sympatický blonďák, policista John Turquoise. Bojuje nejen za záchranu dětského života, ale i proti svému nadřízenému - byrokratickému kapitánovi, který svým jednáním znesnadňuje rychlé vyřešení případu. (Multivideo)

Blazkowicz

Mistr Shervan opět na scéně. Tentokrát jak jinak než s bídným výsledkem. Snaží se o "normální" film, takže zážitek jako v Samurai Cop z toho není. Je to jen hrozná nuda a nelze než souhlasit, že je to kategorie céčkových braků. Dialogy tak blbé, že je vymýšleli asi děti ve školce, příběh o hledání uneseného děcka je na tom stejně a prostředí v rákosí nebo u karavanů je otřesné. Zábavné jsou jen scény, kde někdo umírá a opravdu dobrá synthwave hudba. 1* ()

corpsy

Výprava odohrávajúca sa niekde v rákosí, synťákový hudobný doprovod, (por)herecké výkony, zvuk, ktorý občas nepatrí tam, kde by mal byť a prestrelky, ktoré sa rodia hlavne v detských hlavičkách. Klasický, undergroundový, ktovie na akých peniažkoch postavený akčňák. ()