Policajt samurai

• USA Samurai Cop

Los Angeles je sužováno brutálním řáděním Fujiyamova gangu. V džungli velkoměsta existuje jen jeden zákon: mlčet, mlčet jako hrob. Jediný, kdo je schopen postavit se tváří v tvář šíleným zabijákům, je policejní důstojník Joe Marshall, specialista na bojová umění. Jeho přezdívka zní: Samuraj... (Davay Home Video)

cunesk8

Strašné psycho z dob VHS. Nechápu co jsem jako děcko na tomto filmu žral. Tragikomické herecké výkony, střihy a ten český dabing to bylo něco. Na tomto to si Intersonic dávál záležet. :D :D ** Dávám za to, že u některých scén jsem se válel smíchy, jak toto někdo vůbec mohl vymyslet. Dobrý koment: Handsome. ()

K.I.N.G. odpad!

Policejní důstojník Joe Marshall je specialista na bojová umění. Škoda, že nám žádné nepředvedl. A tento "film", to je věc, která se nedá popsat slovy. Tady k tomu, co jsem viděl, nejde říct ani jen jediná věta. Jsou tu jen dva možné způsoby hodnocení, bud' plný počet, nebo odpad, nic mezi tím neexistuje. ()

inutihar

Pokud máte rádi filmy, kde oceníte třeba režii, výkony herců, důmyslnost scénáře, schopnosti kameramana, kvalitu triky či dobrou hudbu nebo pokud si aspoň myslíte, že by filmy měly alespoň trošku držet pohromadě, tak se Samurai Copovi vyhněte velkým obloukem nebo si budete chtít vyrvat oči a propíchat ušní bubínky. Pokud máte zvrácený vkus a chcete se bavit, rozhodně doporučuji. Jedno oko nezůstane suché... Jedna hvězda za snahu. Odpad za pět hvězdiček. ()

Wacoslav1

Pekelnej úlet. Těžko to objektivně hodnotit, ale subjektivně jsem se královsky pobavil. Ono tak nějak celkově pokud v nějakém filmu figuruje Robert Z Dar v obsazení, tak nelze čekat nic seriózního, spíš monstrózní ptákovinu. Tahle naštěstí nenudila a ještě zvládla vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Toho si cením.75% ()

Lima

Sežeňte druhořadý herce, nebo ochotníky z řad komparzu, natočte to jako sled víceméně nesouvisejících scén, přidejte k tomu mraky a mraky filmařských chyb, které u vás vyvolají záchvaty smíchu, a které je slast zpětně při přetáčení analyzovat, okořeňte mnoha nemotorně zinscenovanými milostnými scénami jak z nějaké špatné Kámasútry a navrch přihoďte nečekané dialogy, při kterých si poprskáte monitor a máte tu Samurai Cop. Ano, tohle je ´The Room´ mezi akčními buddy kriminálkami. A všechnu tu absurditu umocňuje fakt, že stejně jako Wiseau, tak i Amir Shervan to spíchnul s láskou k filmu a s přesvědčením, že točí něco světového. Nevím, jestli tohle už promítali na ´Festivalu otrlého diváka´, pokud ne, tohle je jasný kandidát. ()

• Celý film se odehrává ve dne, režisér Amir shervan si totiž natáčení během noci nemohl dovolit. (antonchigurh)
  • Mathew Karedas si v průběhu natáčení ostříhal vlasy, proto ke konci filmu nosí poměrně nápadnou paruku. (antonchigurh)