Renegades

• USA Renegades

SeBig odpad!

Jsem smutný, že jsem si tohle musel pustit, ale tak co. Renegáti je amatérská fraška natočená na samsung galaxy týpkem, kterýho asi svěděli záda nebo nvm. Herci řvou do kamery hovna a dotoho všeho se tam rádoby děje něco, co mě nezajímalo. Omlouvám se Danielovi ZYRYLYLYLY nebo jak se jmenuje, že musím dát jeho skvostu odpad! Chudák Trejo. Už aby byla další Mačedý aspon. ()

M.i.k.e

partička vysloužilých vojáků kolem sedmdesátky se rozhodne pomstít smrt jednoho z nich a zlikvidovat lokální drogový gang. Slaboučký akčňák bez jediného zapamatování hodného momentu sice vyloženě neurazí, ale krom ztráty cca hodiny a půl nepřinese vůbec nic.Jo a jak je dobrým zvykem tak jediné známé jméno - Danny Trejo, je tu dohromady tak dvě minuty...20% ()

BOURQUE odpad!

Neskutočné fiasko, absolútne neakceptovateľný CGI, minimalistické herecké výkony, slabo vedený príbeh. „Kvalita“, na ktorú sme zvyknutý od režiséra Daniela Zirilliho. Osobné hodnotenie: 44% (odpad!) ()

Wacoslav1

Levný zetkový akčňák plný vysloužilých ksichtů v čele s Trejem. Že je manták Zirilli režisér diletant už víme dávno, ale i tak je mi těch kdysi poctivých béčkařů líto. No ze soucitu k nim to nejde do odpadu.10% ()