Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu - Season 2 (2023) (séria)

Tsutaetai (S02E13)

(epizóda)
  • Japonsko 伝えたい (viac)
TV spot

TV spot

gumbo

Tak romantika na konec se vcelku povedla, ale to je spíš zásluha předlohy nežli tvůrců. Ale pod 4* v tom jít nemůžu, i když i tady by bylo co zlepšovat. Co říci k první části druhé řady? Stručně řečeno je to mdlé jak Rudeusův penis. Někdo mi mohl namítat "ale je to podle předlohy", tak co že se tak čílím. No ona to tak úplně není pravda. Ani v předloze to nemá takový nádech zmaru, jako z toho cítím tady. A hlavně to prostě neumí ani ty wow momenty prodat. Chybí tomu ten emoční náboj co byl v první řadě. Nudný děj z akademie se roztahuje na zbytečně velkém prostoru, mohlo se to krásně naředit "akčnějšími" věcmi z druhého konce světa. Proč jsme tu neměli nic s Eris a jejím tréninkem? Proč jsme se nepodívali za Roxy? Proč tam chybělo trochu lepší představení Badigadiho? Místo toho jen sledujeme Rudyho zašmušilé bloumá v akademii. To se mohlo nakrásně o pár epizod zkrátit. Bohužel od zbytku sezóny toho také moc nečekám, protože SPOILER ve zbylých dílech nejspíš neuvidíme nic víc než rodinné trampoty Rudyho s jeho sestřičkami na pozadí jeho manželského života se Sylphi KONEC SPOILERU. Od MUšoku očekávám daleko víc a tohle je jen chabý průměr a velké zklamání. 65% za part 1 druhé řady. ()