V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

pepazapo

Film Armáda Lupičů je prequelem k filmu Armáda mrtvých sledujeme zde začátek lupičské kariéry Dietra Ludwiga ,kterého hraje Matthias Schweighöfer jenž snímek i režíruje a spolu s  Nathalie Emmanuel spolu tvoří dokonalou hereckou dvojici a já doufám že  Nathalie Emmanuel uvídíme ve druhém díle Armády Mrtvých nebo jí uslyšíme s Animovaném seriálu ze stejného univerza ,který se připravuje. Od filmu sem neměl buhvíjaká očekávaní o to víc mě překvapil a na konci filmu je hezky udělaný můstek směrek k prvnímu dílů za mě je tento film povedený. ()

webino

Píšem recenziu skôr ako pozriem ostatné.Pozriem tak aj film.Dávam 5 lebo nieje desať max a keby bolo dám ,,9+,,.Tak si to zhrňme pre tých čo nedajú na rádoby odborníkov z akadémie filmových umení spálňových obývačkových tzv-AFUSO.Zvuk spolu s hudbou dávam 80 tých songov tam mohli napchať viac a nebolo by to vôbec preplnené.Ale chápem asi to nechceli preplácať a pridať sa ku ,,X,,filmom čo to spravia...čiže 80+.Scénar 90 a hneď dám plus,lebo tam,našli krásnu rovnováhu.Diváka to načne na fú akciu..a..JE!A potom by ste čakali slepo nasledovaný priebeh aĺa Danyho 24,ale nie.Pri filme sa budete smiať z chuti ale krátko.A zas sledovať rozhovory čo neotravujú a dozviete sa čo treba.Potom zas smiech a......akcia a sledujete ani na záchod zrazu netreba.A zas kľud...krásne nadimenzované.Ako vravím 90+.Výprava 100-.Lokácie super dobre vyberané a ste v pestrom prostredí,kde sa to strieda.Mínus ja už musím dať len za Prahu ,lebo to šlahajú už všade a mne to už vadí x miest štátov len Praha je cool.Ale to mínus je môj subjektívny názor.Strih 80-.Hneď mínuš aj keď bol skvelý,ale ak ste ako ja na tom závislý to sa strihač miestami tak utrhol z reťaze kdesi v podzemí,že to prehnal.Obsadenie 100+++Ako na to nemám nič zlé strašne dobrá zostava osôb až tak dobre to hralo medzi nimi že som si myslel že mi šibe že sa mi to tak páči. Ale keď si to všetko zoberiete ako celok,je to NAOZAJ film ktorý si užijete a asi nielen raz....aspoň v mojom prípade.Odporúčam totálne ()

KiSsNeO odpad!

Pozor obsahuje drobné spoilery. Nepodoporučuju se na to vůbec koukat, je to píčovina. Jinak.. Já mám fakt rád "Heist-Filmy". Nápad dobrej. Dobrá kamera i střih! Story o trezorech taky bezva, ale.. Začátek trochu otravnej. Herecký "bad-ass" výkony k smíchu :D Já nevím, prostě jim to nežeru jak jsou "drsný". A bitka v Pražský bance, nemám slov...policie Modrava, nebo jak se to jmenuje.. hadr :D :D Velkej "drsňák" Brad všechny sejme a pak se nechá postřelit dědkem s revolverem? Chybí mi v popisu žánrů - Parodie", protože mi to přijde trochu jako parodie na akční film. Strážci zákona z Francie (INTRERPOL) je banda neherců - trapáků. Po týhle akci jsem to chtěl fakt vypnout...Je to fakt děravý, některý akce, tam nedávají moc smysl. A to přidaný rádoby drama-románek? OMG. A dál už je škoda si otlačovat prsty od klávesnice..Dál už jen větší a větší Nelogická kokotina...  Co se mi líbilo, byly záběry z vnitřků trezorů a Soundtrack. ()

mdf

Asi jako komedie a jednoduchá heistovka vcelku dobrý,hlavní hrdina mi připadal,trochu jako hurvínek, pozitivum,,že to bylo také točeno v Praze,jinak nic výjmečného se nekoná. ()

Hansolo35

Armádu mrtvých jsem vzdal tak někde v půlce. Hrozná nuda. Tenhle němčour v hlavní roli nevypadal tak špatně. Bohužel slibný rozjezd spadl do podprůměrné směsky multikulti Netflix nalejvárny. Ale i když bych překousl to složení herců... příběh je nepravděpodobný a za chvíli už mě to nebavilo. Chlapík během chvíle louskne nedobytný trezor...a těch keců u toho. Snad si aspoň naši vydělali nějakou tu pětku za auta, exteriéry a tak. Možná jen mohli Netflixu prozradit, že v České republice nežije tolik černochů. Poznámka na závěr... proč by se k čertu banky zbavovaly funkčních nedobytných trezorů?! ()

Safira2003

Na to, že je to Snyderovka mi přišlo super, že film není klasicky plný slow motionu. Není to žádné veledílo, ale je to jen taková blbusta na zasmání. Za mě je to o kousek lepší než Army of the Dead. Celkem mě zahřálo to, že na spoustě lokalit z tohoto filmu jsem osobě byl a tím ve mě film vyvolal hezké vzpomínky. ()

DavHav

Dějově těěěžce dementní. Suprgeniální sejfy, jejichž kombinaci pro otevření snadno zjistíte pouhým přiložením ucha za jízdy serpentýnami a současném poslouchání Wagnera. Banku vykradete tak, že přijdete k sejfu bez většího zájmu ostrahy.  Nicméně, herci jsou OK, obrázky a barvičky OK, a celé to příjemně rychle uteče. Bonusem je loupež v Praze (při které se nelze netlemit českým hlídačům a jejim českým komentářům). Ve výsledku pohodově dokoukatelný TV filmík. Provázanost s Army of the Dead téměř nulová, nicméně některé internetové teorie naznačují, že celý film může být podstatně více META, než se na první pohled zdá. ()

vimluk_CZ

Já si tento film velice užil. Heist filmů se v poslední době nedělá moc - protože je logicky budou všichni srovnávat s fenoménem La Casa - a tento odvážný krok se za mě vcelku povedl. Hnacím motorem tohoto filmu je jednoznačně hlavní charismatický hrdina, který mi byl od první chvíle opět sympatický (za mě táhl celou Army of the Dead právě on.) Škoda, přeškoda, že film nebyl o poznání kratší, protože vykrádačka posledního trezoru je nudná a 15minut před koncem jsem se začal vrtět a modlil se, aby to už skončilo a nenatahovalo se to zbytečně dál. Praha jako taková byla reprezentována ve svém nejlepším světle (kromě neschopnosti policistů samozřejmě...) 70 %  ()

Zaks

Každopádne, bez zombi linky je z toho nádherný pakľúčovský thriller, mierne uletený, ale vtipný a zábavný. Otváranie trezorov ešte nebolo lepšie sfilmované, paráda. ()

BigJohn02

Takovej průměr - nenadchne, neurazí. Stopáž zbytečně přepálená, naštěstí se na Natálku hezky kouká. Celý ten koncept trezorů podle Wagnera je překombinovaný až hrůza, ale naštěstí máme génia, který je otvírá "na ucho", a to ten poslední dokonce během zběsilé jízdy v náklaďáku - asi v hlavičce filmu chybí ještě "Komedie". ()

Gamora

Je zajímavé jak je všem u něčeho že je zombie apokalypsa, ale to že chce někdo otevřít pár trezorů je nejzajímavější věc co se kdy stala. Postavy jsou nesimpatické a to napínavé potěšení z toho jak otvírá trezory taky nic moc. Film je skvělý jako youtube kanál hlavní postavy :/ ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)