Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (Netflix)

Recenzie používateľa Bozvav k tomuto seriálu (9)

Holky z červeného gauče (2021)

První tři díly naprostá pecka, má to draw, atmosféru, akci i děj. Pak začíná úrověň prudce klesat, poslední tři díly jsou už vyloženě úplně o ničem. Jednoduchá dějová linka, aneb "Jak tři štětky z bordelu útíkaly" prostě osm, byť krátkých, dílů neutáhne. Navíc logika počínánítěch holek i jejich naháněčů je tak postavená na hlavu, až to bolí. Přidá li se k tomu fakt, že popojíždějí celé hodiny po skoro liduprázdném Tenerife (které by opravdu muselo mít rozlohu jak Kanada) a sem tam, potkávají divné lidičky, cpou se drogama a občas někoho sestřelí naprosto beze smyslu, tak je celkový dojem nevalný. Čekala jsem sice trochu bizárd, ale tak debilní počínání jsem si ani nezasloužila. Díky tomu musí ubrat alespoň dvě hvězďule, takže za mne 45% a to jen díky první půlce seriálu. ()

Červený gauč (2021) (S01E01)

Hustý rozjezd, je fajn, že navzdory komediálnímu hávu, seriál nezlehčuje úskalí nejstaršího povolání, ba naopak. ()

Jiný svět (2021) (S01E02)

Zatím drsná jízda, jen si nejsem jistá jestli na Tenerife fakt mají tak děsnej bordel a velkou kriminalitu, ale je možné, že mimo vyhledáváná letoviska ano, přece jen je to součástí Španělska a to má děvek přehršel. ()

Láska lehkých holek (2021) (S01E03)

Smutná reprospektiva, jenž ukazuje jak lidští predátoři loví svou naivní kořist. Tento díl má větší morální hloubku, na stranu druhou je dost naivní. ()

Sex a krev (2021) (S01E04)

Děj slušně graduje, byť je i díky dvoum nahánějícím pasáckým pohůnkům tak absurdní, až je vtipný. je to celé vlastně strašná blbina, ale fakt dobře se na to kouká. Díky malé stopáži se nemá divák šanci začít nudit. ()

Únik (2021) (S01E05)

Tento díl je výrazně slabší, neb sklouzává do nesmyslných klišé a navíc chování všech účastníků je tak nelogické, až to řve. ()

Lišky a zajíci (2021) (S01E06)

Škoda tohoto seriálu, neb útěková dějová linku s minimem zajímavých flashbacků z dřívějšího života nemůže utáhnout tolik dílů, byť krátkých. Navíc s každým přibývajícím dílem se všichni chovají více a více jako idioti. A to pomíjím fakt, že podle počtu najetých kilometrů, by musel být Tenerife velký jako Canada. ()

Myslet ocasem (2021) (S01E07)

Takový sešup úrovně jsem ani nečekala, je z toho totální žumpa, dokoukám jen už z čiré zvědavosti, jestli to může klesnout až k odpadu. ()

Past (2021) (S01E08)

Děsná sračka. ()