Tajomstvá sa odhaľujú a Boba Fett sa dozvedá novinky. (Disney+)

Asanoth

25 minut absolutního balastu následovaných 15 nejslabšími minutami příběhu Bobby Fetta (a že je s čím soutěžit) zakončených dalším balastem. Navíc úplně vykročení  pryč od filosofie SW - který Jedi by asi tak  plezíru vytáhl 20 živých žab z rybníka? Navíc ty lobotomické dialogy.... Mělo to skončit zavřením dvěří od výtahu. ()

Kchamobrasko

naprostá paráda. Jednoznačně nejlepší epizoda. Achto vypadá mnohem líp než v Sequelech. Luke vypadá naprosto přirozeně a scény s Groguem při výcviku jsou úžasný. Postava Ashoky je zde sice zbytečná ale skvělá. Jak mile se dostane Mando na tatooine. je to trochu slabší, ale návrat postavy Maršála je celkem fajn, ale ta scéna jak se zdálky přibližuje ta neznámá postava a všem star wars fanouškům už je jasný kdo to je, Cad Bane. Úžasný design je skvělí. 8/10 ()

RRRoX

Popravdě, celý odskok za Gruguem mi přijde zbytečný. Scénáristi by zasloužili vyhodit za to, že 3 jedi nezvládli 8 obyčejných stormtrooperů. Prostě linka s Gruguem mohla být vyhozena a nechat si to do další série Mandaloriana. ()

cenitel

Děláte si kozy??? Neskutečný, to jsou extrémně skvělý spoilery, poprvé vidíme Ashoku a jak Luke zakládal školu Jediů, dočkáme se víc co ještě bylo před dílem 7? Masakr. Tady vůbec nejde o Bobba Fetta. Ale skvělý upoutávky do budoucna💪🔥 Cením jak sviňa 😍 Si spletli opravdu seriály, tady o Boba Fetta vůbec nejde. Mnohem všechny to víc muselo bavit díky Lukovi a Ashoce. Zajímavý vidět něco jako mitril z Pána Prstenů 😀 Bych nikdy neřekl, co se v tomto seriálu najde, samotný Boba Fett je takový pohodový příběh, kde toho moc nejde vymyslet, tak hezky udělali věci kolem a kolem. Udělali skvělé spoilery do budoucna, ať je na čem stavět. Vždyť samotná stopáž jen o Bobu Fettovi ze současnosti, zabrala ze 6. dílů jen pár minut,možná max. 5desitek😅 Vše se točí kolem něčeho jiného, což mi ale nevadí. ()