Kalifornské Vánoce

• USA A California Christmas

Jeho bezstarostnému životu by mohlo brzy odzvonit, a tak se nechá najmout jako pomocník na ranči a zkusí přimět farmářku, aby těsně před Vánoci prodala rodinné pozemky. (Netflix)

ZuziBoss

Musím říct, že i když to bylo trochu moc přichycené, tak to byl pro změne opravdu hezký pohodový romantický film. Není to prvoplánový vánoční film, je tam hodně smutných scén. Ale ve finále to doručí hezkou a důležitou zprávu... a na konci jsem si i pobrečela. ()

Tomas.Jeline

Tyhle filmy mi vždy dávají naději. Ne přímo svým karcinogenním obsahem, ale tím, že kdyby se mi náhodou všechno posralo a já neměl práci, tak bych mohl během 40 minut napsat scénář k filmu a Netflix by ho koupil. ()

paularua96 odpad!

Absolutně nechápu tak přívětivé hodnocení. Tohle byl opravdu asi nejhorší film, co jsem za svůj život viděla. Žalostné herecké výkony a velmi nezajímavá zápletka. Bylo to tak absurdní, že mi dost cukaly koutky. ()

StandikK

Velmi příjemná romantická komedie. Oba představitelé jsou velmi sympatičtí, děj není až tak moc přeslazený a vyumělkovaný. Čtyři hvězdičky si nezaslouží, ale 3,5 určitě. ()