Fury odhalí sprisahanie skrullských vzbúrencov. (Disney+)

LukasTron

Jsem doopravdy rád,že si i 3 díl tohohle seriálu drží kvalitu obou předchozích dílů. Příběh pořád dává smysl a myslím že se pořád vylepšuje, a stejně tak si seriál pořád drží ten odznak politického thrilleru jako má film Captain America:Winter Soldier. FINÁLNÍ RECENZE: 9,5/10 ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 3 Tretia epizóda seriálu Secret Invasion je exploziou akcie a emócií. Seriál sa posúva na ďalšiu úroveň, keď sa odhaľujú nové vrstvy príbehu a naše očakávania sú naplnené. Táto epizóda je plná prekvapení a zvratov, ktoré mňa úplne pohlcujú. Príbeh pokračuje v odkrývaní pravdy o mimozemských infiltrátoroch a postavy sú vystavené nečakaným konfliktom a rozhodnutiam. Napätie stúpa a každá scéna prináša nové otázky a záhady. ()

tween3r

Ale jo, ta zkrácená stopáž tomu dost prospěla. Konečně jsem si připadal vtaženej do děje, zajímalo mě, jak se věci budou vyvíjet a ani ty dialogy se netočily stokrát jinak kolem politiky, což není zrovna moje silná stránka xd Přišel další plot twist, nečekanej, trochu uspěchanej.. no něco mi na tom nesedí. Jakoby dějová linka jedný konkrétní postavy přišla de facto vniveč. Čekal jsem od ní víc. ()

Tom10000

3.díl. Gravik plánuje zaútočit ponorkou proti letadlu OSN, čímž hodlá rozpoutat třetí světovou válku. Akci pojmenuje Neptun, podle ponorky, jež zaútočí, a celou ji zašifruje heslem. Na něj se pokouší přijít Fury, jenž se bude muset omluvit Thalosovi, aby měl alespoň jednoho přítele, a spolu se vydávají najít Boba, od nějž celá akce vychází. Ani jeden z nich však není schopen z něj vytáhnout onen potřebný kód. Nezbývá jim než kontaktovat G´aiu, jež posílá svému otci přes šifrovaný telefon ony vzkazy. Té se sice podaří na heslo přijít, avšak při úprku z Černobylu je Gravikem zastřelena a umírá. Gravikova mise totiž uspěla, ač se akce jako taková nezdařila, jelikož zjistil, kdo ho zradil (...). 75 procent. Dobrý díl, jen smrt G´aii je celkem nečekaná. ()

ReproBoy

Vzdyt je to další marvelovská unavená sračka. Neměly prachy na superhrdiny, pak se člověk musí spokojit s VFX. Je to kravina. Kdyby byly skrullové opravdu takovej problém, tak fjůry zavolá keptn marvel a je to. Takhle jednoduchý to mohlo bejt. neeee, oni se v tom hovně budou pitvat, až se v tom hovně nikdo nevyzná. ()

Johny203

Ak chce Marvel aby sme im žrali tie kecy o 2000 mŕtvych tak to mal už v prvej epizóde ukázať ale namiesto toho sme videli len akýsi nepodarený výbuch mimo ľudí blízko miesta kde ich boli nižšie stovky a nie tisíce, navyše absentoval akýkoľvek záber na obete, napriek tomu nás Marvel už dve epizódy otravuje sprostosťami o dvoch tisícoch zabitých.... ()