Nick Fury sa dozvie, že Skrullovia chystajú na Zemi tajnú inváziu. (Disney+)

Martrix

Obecně se dá říct, že postavy měňavců nemám ve sci-fi moc rád. Divák je často zcela v rukou scénáristy, který má pocit, že může do děje sázet twisty jako ředkvičky. Spíš než na chytrou zápletku sází na nejistotu a překvapka. Což se v závěru této epy potvrdilo. Bohužel mezi překvapení patří i nulový drive. V případě první epizody, která má diváka navnadit, je ta utahanost děje a vyčpělost všech postav znepokojující. Marvel se každým dalším seriálem odklání mimo kurz, který by probouzel můj zájem. A protože jimi chce i do budoucna propojovat filmy, nejspíš brzy přejdu na korejskou a indickou kinematografii. ()

BarryLyndon

Ano, není to takový průser jak čekat po AntManovi 3 a She Hulk. Ale velká seriálová událost? Ani náhodou. Vzhledem k budgetu a AAA hereckému obsazení by si to na férovku mělo rozdat kvalitativně s House of Dragon apod. Ani náhodou. U mne to má jako špionský film smůlu, že jsem teď dal to nejlepší z žánru posledních let jako Slow Horses, Faudu, Kfulim apod. No a tohle je žánrově tak na úrovni SNL skeče. Navíc ta opravdu divná parodie na Rusko, kde je undercover spousta černochů:)))) Vlastně to prohrává i s Jackem Ryanem. A taky považuji mimozemskou změnu identity za už možná desítky let překonané nudné klišé.  Ale jak jsem psal, není to až taková tragédie. Mendelsohn je jako vždy excelentní, s Furym má fajn chemii. ()

Litvicek

Lidem asi stačí málo ke spokojenosti - dle komentářů, protože spousta z vás, dementů, tady ejakuluje blahem. Ale zpět k hodnocení. Charismatický Nick se vrátil na Zemi, aby se prošel po ulicích Ruska, vedl pár nudných dialogů a nakonec si na nehezky připraveném place i zažil nějakou nepřehlednou "akci a přestřelku". A tím to zakončím stejně nudně a bez spoilerů, jako celý první díl. Špionážní drama prej.. Nevím. Dramaticky jsem úvodní díl přežil až do konce a uvidím, zda-li se přemůžu pokračovat. ()

oveckaoa

Začneme pozitivy vypadá to lépe jak She Hulk (to snad, ale i hovno od antilopy) a Ms Marvel má to potenciál a vrací se minimálně 4 staré postavy (Talos, War Machine, Nick Fury, Maria Hillová). Už začátek je , ale plný děr, které se sice Marvel snaží nějak obkecat , ale nejde mu to jde mě hlavně o to, že v Rusku je základna zlých Skrulů  co mají 500 členů a přibývají chodí si tam vesele v jejich skrullí podobě a nikoho to netíží Marvel se to snaží okecat tím, že je tam moc jaderných elektráren  tak jich nikdo nemůže detekovat pořád  to , ale nevysvětlí to , že jich nevidí třeba satelit nebo družice či dron. Dále všichni ví jak vypadá hlavní záporák, ale nikdo ho nedokáže sledovat ? Kdyby měnil ksichty na počkání pochopil bych to, ale on má jeden  a ten samý ksicht pořád jinak představí nám to nějakou psychopatickou Angličanku , ale k čemu nám to je, když o ní nic nevíme (tohle možná napraví další díly). P.s. chválím smrt jedné z hlavních postav  Zatím dám 60 procent   udělaný z toho nejsem , ale na dívání to bude stačit. ()

Dejvecd

Kvalita Disneyovských scenáristov je tak nízko, že sám neviem čo som vôbec od tejto nudnej a extrémne nezáživnej sračke, pri ktorej si človek celý čas hovorí, že robiť čokoľvek iné, by bol lepšie strávený čas, myslel. Fakt neviem, ale ľudia museli klesnúť fakt hlboko, aby toto malo 73%. // Ja chápem, že to asi je lepšie ako čokoľvek iné čo nám Disney tento rok naložil, avšak to neznamená, že to je dobré. Skôr naopak. A myslím si, že my, ako diváci, si toto fakt nezaslúžime. 2/10 ()

• Sonya (Olivia Colman) v epizodě zmiňuje zpěváka Paula Robesona, jenž byl známý svým levicovým smýšlením, sympatiemi ke komunismu, a který často navštěvoval Moskvu během 2. světové války a Studené války. (NiWi)
  • Úvodní sekvence byla vytvořena pomocí umělé inteligence. Aplikovala ji společnost Method Studios, která se postarala u seriálu o vizuální efekty. (jirikzaboj)