Překazí vraždu jednoho muže a společně pak zabijákům utečou. A navíc ho hledá žena, se kterou se právě seznámil. (Netflix)

Jaro.Krafcik

10.Deň filmového adventného kalendára. Opäť som zapol netflix a vidím novinku. Názov ma tak navnadil, ale dostal som niečo úplne iné. Pozerám že sa to prepadlo až do sivých čísel. Nemci chceli vytvoriť niečo na čo proste nemali. Ako komédia to moc nefunguje. Celkovo sa ale našlo pár svetlých miest ale viac ako na dve hviezdičky to určite nebude. 2* ()

Malarkey

Tak tohle se Němčourům zatraceně nepovedlo. Taková Kobra 11 umí prodat alespoň ty akční scény, ale tady všichni byli tak zbyteční, že dobrého na tomhle nemůže najít nikdo nic. ()

Untentrauer

Stylová a velmi zábavná podívaná. Podařilo se zde vytvořit pěkné panoptikum podivínů v odlehlé vesnici, na které si vzpomenete až někde budete chtít stavět na záchod. Atmosféra je velmi specifická, stejně tak i hudba. V některých scénách by se dalo říct, že to hraničí s depresivní atmosférou. Český název filmu je naprosto mimo. Hodilo by se spíš "neser se do čeho ti nic není". Z filmu je možné vycítit i jakousi dychtivost za uznámím, za vytvořením něčeho jedinečného a to je špatně. Zdánlivě zmatený děj, který chvílema připomíná spíš soubor krvavých historek mě prostě bavil. Dal bych 3*, ale vzhledem k celkovému hodnocení filmu chci vyprcat s... ()

Arsenal83

Málo humoru, ale pozerateľné. V podstate sa nedá tešiť ani na nejaký thriller, lebo ide akoby o naháňačku bez napätia. Akoby chceli skĺbiť do jedného filmu komédiu, kriminálku a Vianoce, ale ani jedna z tém poriadne nevyšla. ()

• Natáčelo se v Německu, konkrétně ve městech Oderberg, Hohenfinow, Bralitz, Neuenhagen a Niederfinow. (Untentrauer)