When I Was Most Beautiful

• Južná Kórea 내가 가장 예뻤을 때 (viac)

Andrea1717

Začnem tým, že tento seriál som znenávidela po prvých asi 5-6 dieloch. Zo začiatku som sledovala zo zatajeným dychom, bola som vo vytržení s úžasnej atmosféry, ktorou seriál začal a ktorú milujem, takýto "feeling" má veľmi málo seriálov. Soo Jia som milovala od prvého okamihu a nepustilo ma to do konca seriálu. Musím povedať, že toľko sebeckých charakterov sa asi ešte v žiadnom seriáli nestretlo, každý hľadel len na seba až na Hwana, ktorý si všetko najhoršie odskákal. Oh Ye Ji, napriek tomu, že jej postava asi mala vyznievať poľutovaniahodne, bola zo všetkých najsebeckejšia nechávala skôr či neskôr trpieť všetkých okolo seba a skutočne som jej neželala nič dobré. Seriál som hrozne oplakala a určite ho už nikdy nechcem vidieť aj keď som ho v túžbe po aspoň nejakom krátkom šťastnom konci zhlta takmer naraz. ()

Jkczech

Poslední díly jsem už protrpěl v podstatě se nic pořádného nestalo za celý seriál a vše se točí takřka dokola někdo něco udělal ten druhý mu to vyčetl a naopak. Hwan se zamiluje na první pohled a drží se ho to celou dobu i přes spoustu časových skoku, že jí vůbec nevidí nebo s ní není v kontaktu neavdí stále to v sobě drží. Kolem toho se točí celý seriál a to jak kolem sebe má jiné dívky, které daleko poznal více a navíc mají zájem, tak totálně ignoruje... Jin a Ye Ji jsou iritující po celý seriál stále se chovají jakoby se vše točilo kolem nich a na ostatních nezáleželo. Nejvíce mě v celém seriálu bavila Carrie trošku "bláznivá" bývalá Jina a jejich otec. Ani hudební podkres u scén a celkově mě nenadchnul... ()

Vavča

Klasických romantických seriálů není zase tolik, jak by se mohlo dle korejské produkce zdát. Tento titul jde prvních 6-8 dílů v šlépějích melodramatu, které působí velmi autenticky, dovede totiž perfektně vykreslovat svoje hlavní hrdiny a působit celkem realisticky. Student Hwan (Ji Soo) zamilovaný do své učitelky Oh Je Ji (Im Soo Hyang), na kterou si brousí zuby Hwanův bratr Jin. Charaktery jsou zde zajímavé, ať rodiče bratrů, sousedi, okolí vůbec. Navíc jsou tady v prvních dílech perfektně udělané sekvence s výborným hudebním podkresem, který maximalizuje dění na plátně, až se srdce tetelí, nebo krvácí, první díly jsem byl prostě bez dechu. Navíc jak se nám začně příběh vyvíjet a postavy stárnout, seriál celkem novátorsky přenáší děj rovnoměrně i na jiné postavy, a nepůsobí to zoufale, prázdně jako berlička! Im Soo Hyang jako tragická hrdinka působí silně i křehce, její roli jí dokonale věříte, navíc má postupem času impresivní garderóbu, souboj mezi bratry zlehka přituhuje, do toho je nebezpečná ex Jinova přítelkyně Carry... Škoda, že po polovině seriálu to tempo nápadů spadne, a zápletka se vyvijí jaksi do ztracena a šlape vodu, přišlo mi to jakoby ty konflikty neměly pozitivní vyústění a zápletka seriálu nedostala konec jaký si zasloužila. Přesto velmi zajímavý seriál sahající na 3,5 hvězdy, perfektní herecké výkony, jak říkal jeden uživatel (nebo uživatelka?) na Mydramalist, I'm Ji Soo trash, I have to watch it anyway... Musím říct, že mě jeho výkon mile překvapil, Im Soo Hyang by si fakt zasloužila ještě povedenější seriál, patří herecky k tomu nejlepšímu, co je v současnosti k vidění, Hwang Seung Eon na mě udělal ve své roli také silný dojem. ()

Felisr

Poslední čtvrtinu seriálu, kdy to šlo dějově od desíti k pěti, člověk tak nějak doufal, že dojde ke zvratu pomocí obvyklé, v Koreji hojně užívané berličky dějového skoku o několik let dopředu. Skákalo se několikrát, až se bohužel doskočilo do záporných čísel. Scénáristi by zasloužili seřezat za nedostatek inspirace, bylo by jistě několik možností jak se vyhnout tomu, jak to skončilo, navíc téměř bezdůvodně, jen z obav "co by tomu řekli lidi!".  Hodnocení objektivně na 70%, čtvrtá hvězda patří vynikajícímu Ji-sooovi. ()