Shawn Mendes: In Wonder

• USA Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes se v dokumentu, který se natáčel během jeho světového turné, otevřeně rozpovídá o slávě, vztazích i o tom, co ho v branži ještě čeká. (Netflix)

holka218

Tohle bylo úžasný. Na podobné dokumenty normálně nekoukám, ale tohle jsem prostě musela vidět. Celý dokument je skvěle zpracovaný. Jen bych události uspořádala víc chronologicky. Občas to působilo trochu zmateně. Jinak je to prostě srdcovka hodně zaměřená na emoce. Bylo zajímavé vidět hudební svět pohledem Shawna a vidět celé působení hudebního světa na psychiku. Bylo to opravdu zajímavé. ()

monny9

Áno, aj ja som prepadla tomuto tomuto chlapcovi niekoľko rokov dozadu. Nie že by som sa išla z neho vyslovene zblázniť, ale ono to pekné chlapča aj robí plnohodnotnú popovú hudbu a je to sakra poznať !!! Dokument je pekný, dobre spracovaný, snaží sa okrajovo zaujať aj "nefanúšika", ale nič moc sa človek nedozvie - je to skôr len taký hrubý koncept na dokument o popovom spevákovi. Priznám sa, čakala som od toho viac...Ale potom ma napadlo - veď on je ešte veľmi mladý, ešte toho v podstate (okrem nespočetných hudobných úspechov) moc v tom "slávnom" živote neprežil a má toho (zdá sa) ešte veľa veľa pred sebou...Jednu hviezdičku uberám, pretože mi tam sakra stále niečo chýbalo... ()

xxxLussyxxx

Odpad může dát jen hater nebo idiot bez mozku.. Za mě je to geniální dokument o tom, jak to probíhá v zákulisí. Shawn je skvělý, že se vůbec nepřetvařoval a klidně se na kameru rozbrečel. Bylo na něm vidět, jak to všechno prožívá a když musel zrušit jeden koncert, tak na něm bylo vidět, jak strašně ho to mrzí a je smutný, že nemůže koncert odehrát. Je vidět, jak své fanoušky miluje a právě pro ně tento dokument vytvořil. A ještě přidal třešničku na dortu v podobě celého koncertu. Shawn je legenda! A ne, nežerou ho jen dětičky. Na příklad mně bude skoro 30, přítelovi je skoro 35, sestře 29, sestřenici 26 a všichni ho milujeme ♥ Zkrátka povedený dokument a komu se líbí od Shawna alespoň jedna písnička, doporučuji se na to podívat a hlavně si pustit přídavek v podobě koncertu z jeho rodného Toronta. ()

orkadimenza

Čistě srdcovní záležitost. Kdybych Shawna již nějakou dobu nesledoval a (hlavně!) kdybych nebyl součástí The Tour, asi by mě dokument tak nevzal. Poměrně nevídané dělat dokument o někom, komu je teprve 22 let a ještě o něm jistě dlouho uslyšíme (obzvlášť, když obsah jeho tvorby momentálně zažívá obměnu a je v něm nyní znát mnohem více dospělosti), ale Tour o více než 100 zastávkách si jistě zasloužila zdokumentování (obzvlášť pasáž se zrušeným koncertem v Sao Paulo byla srdcervoucí). Po informativní stránce se toho moc neodehrálo, ale tady zvítězily emoce! "I wonder, when I cry into my hands, I'm conditioned to feel like it makes me less of a man." ()