Mongolsko a Sibír

• Slovensko Bronco namiesto hotela: Mongolsko a Sibír (viac)

Film o svadobnej ceste cez Mongolsko až na zamrznutú Sibír. (RTVS)

mnx

Mohlo to být zajímavé. Ale sledovat, jestli projedou ten nebo ten prohnilý most přes nějaký sibiřský tok, nebo co udělat s prasklou poloosou, to je tak na 10 minut. Dovedl bych si to představit v mnohem záživnějším formátu, a to i včetně té uječené slovenky :) Například pár slov o tom, kde se zrovna nachází, když se někde brodí, to by nestálo vůbec nic. 2 hvězdičky jsou ještě z milosti, za úsilí co to muselo stát. ()

FeriusParfax

Amatérský dokument novomanželů a jejich svatební cesta po Mongolsku a Sibiři. První, čeho si všimnete a bude vás to štvát je zvuk. Ale když se přes to přenesete, tak si dokument zcela jistě užijete. Uvítala bych i více informací o místech, kde se šťastný pár nachází. Něco o kultuře, teplotách, zajímavosti. Bylo tu tak akorát pěkných záběrů, tak akorát problémů s autem, tak akorát zimy, ale trošku moc mostů. Celkově takový lepší průměr. ()

Richard768

Páčila sa mi bezprostrednosť. Stal som sa na chvíľu súčasťou ich dobrodružstiev a prežíval som to s nimi, tie prechody cez mosty a pod. Od istej chvíle začali byť ťažiskové rôzne situácie spojené s autom, riešenie problémov. Chápem, že to bolo potrebné ukázať, no iste by sa našlo aj mnoho iných vecí, ktoré tá cesta priniesla a vytvorili by možno trochu zaujímavejší obraz. Málo som sa dozvedel o niektorých mestách na ceste, prešli ich akoby nič. No inak zábery krajiny boli vydarené. Celkovo na amatérsky dokument slušné. ()

Marze

Zdá se, že limitem cestování je technický stav dopravního prostředku. Se zalesněnou Sibiří dostal cestopis novou energii. ()

Frajer42

Mám velkou slabost pro nejrůznější cestopisné dokumenty a nepohrdnu prakticky ničím. Je velká škoda poměrně nekvalitního zvuku, kdy je zejména mužské části posádky velmi špatně rozumět, a to jsem si vytáhl dialogy na maximum. Jinak nesmírně chválím výběr destinace, která není ještě tolik ohraná a moc rád jsem na Mongolsko a Sibiř s touto nesmírně sympatickou posádkou nakoukl. Je cítit značně amatérský odér, ale vzhledem k tomu, že se jedná o projekt v podstatě dvou lidí, tak je třeba smeknout. Stopáž byla naprosto vhodně zvolená. Přeci jen po přejezdu asi 15. mostu v řadě jsme oba s partnerkou synchronně usnuli. Zřejmě žádný divák by se nezlobil za podstatně rozličnější obsah, který se jistě dal vymyslet i v Mongolsku. Klidně bych si dopřál další výpravu. [75 %] ()