Mark vyslyší volání o pomoc a zachrání mimozemskou rasu, ale tato mise má nečekané osobní důsledky. (Prime Video)

BROKEN_

Doposud nejlepší epizoda! Úžasný úvod s krásnými záběry a výtvarnými malbami, kde je Omni-Man na dně. Celá epizoda je velká paráda. To, co se dělo okolo Marka a jeho otce bylo neskutečný. Akce je opět správně brutální a konec mi nasadil pěknou husinu. No a jestli je pravda, co řekl Kirkman, že je závěrečná osmá epizoda druhé série ještě víc insane... tak se už nemůžu dočkat, čeho se ještě dočkáme. Invincible je zkrátka seriál, který by měl vidět každý. Minimálně ty, co na superhrdinský žánr zanevřeli. ()

Recenzon

Fíha... opravdu neskutečný a tahle epizoda mě přesvědčila o tom, že tenhle seriál by měl vidět každý (I když není fanoušek superhrdinů, protože tohle není jen tak superhrdinský seriál). Už první polovina druhé série naprosto převálcovala celou první sérii. Brutality zrovna v tomhle díle je strašně moc a ty souboje jsou jedna báseň a jde vidět naprosté vyčerpání a zoufalost zúčastněných v boji. Za mě obrovský palec nahoru. ()

HouseJohn

Tento seriál je absolutní masterpiece, autoři slibovali, že osmá epizoda bude ještě lepší, nemohu se dočkat. Bude velmi těžké udělat lepší epizodu než je tato, jediná škoda, že ji uvidíme až v lednu. ()