Lupin

• Francúzsko Arsène Lupin
Dráma / Krimi / Mysteriózny
Francúzsko / USA, (2021–2023), 13 h 6 min (Minutáž: 41–52 min)

Predloha:

Maurice Leblanc (kniha)

Omar Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella, Nicole Garcia, Antoine Gouy, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier, Soufiane Guerrab, Vincent Furic (viac)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí. (Netflix)

Recenzie používateľa UhLee k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2021) (S01)

1. série - (7/10). Kvalitní jednohubka, která si s největší pravděpodobností vyslouží druhou sérii. Lupin má obrovské štěstí a tím je Omar Sy, který má charisma jako blázen a je tahounem celého seriálu. Dovolím si tvrdit, že bez Omara by po Lupinovi neštěkl ani pes. To bylo NETFLIXU jasné a proto dal Francouzům krásné zázemí a hle. Vznikl z toho detektivní, zábavný seriál, který baví celou rodinu. U nás doma jsme se na to dívali všichni, a proto jsme ocenili možnost českého dabingu. Ten byl pro moje velké překvapení opravdu dobrý. Lupin je prostě milá záležitost, která místy nadchne a pobaví. Klidně ať je takových seriálů víc. Já se vůbec zlobit nebudu. Nejlepší epizoda: 2. Kapitola (S01E02)  ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série - (6/10). Lupin už nemá v druhé sérii takovou tu jiskru, kterou měl na začátku jeho existence. Divák se první sérií namlsal a teď je hrozně těžké přijít s něčím překvapivým. Lupin to má hrozně těžké, protože ho táhne po většinu času sám Omar Sy. Týpek pobral neskutečného charisma, ale místy to nestačí. Naštěstí se to v druhé půlce série začalo pořádně rozjíždět a konec nám nabídl pořádně zamotanou zápletku se spoustou zvratů. Tak to máme všichni rádi. Upřímně netuším, proč by měla vznikat série třetí. Ale to nechám na Netflixu s čím přijde. Za mě to klidně mohlo skončit druhou sérií a byl bych s tím v pohodě. Ale díváme se na to s rodiči, takže si určitě i na tu třetí po nějaké době najdeme čas. Nejlepší epizoda: Lupin - 10. kapitola (S02E05) ()

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

13.10.2021

Streamovací služba Netflix má nového krále. Stalo se jím jihokorejské drama Hra na oliheň, které za první měsíc vidělo zhruba 111 milionů domácností. Neuvěřitelný virální potenciál tak vyšoupl seriál… (viac)