Lupin - Série 2 (2021) (séria)

10. kapitola (S02E05)

Predloha:

Maurice Leblanc (kniha)

Scenár:

George Kay

Assane a Benjamin vymyslí plán, kterému se žádný jiný nevyrovná – naverbují a perfektně utají komplice, který má pomoct dostat Huberta před soud. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Plán, ktorý má dostať Pellegriniho konečne za mreže sa postupne odhaľuje a ukazuje Assanove veľké majstrovstvo. Prevedenie: nakoniec všetky dieliky skladačky do seba zapadli a ja, ako divák som si mohol vychutnať prevedenie plánu Arsena Lupina. 95% ()

LachtanShows

Očekávané vyvrcholení, které si ale pravděpodobně dost věřilo, že může navazovat a s tím se musíme všichni smířit. Jestli bude mít Lupin ještě co vyprávět, je ve hvězdách. Ale určitě budu u toho. ()

pichta

Riešenie ako gentleman. No sice seriál skončil, samotný Assan to ma akože ukončené, ale v reálnom živote to tak nie je. Co s nim ďalej, hlada ho polícia, sud s Pelegrinym este neprebehol atd... ()

tomik99

Celé finále bylo hrozně zvláštní. Po minulé epizodě jsme čekal víc. Lupin vyzraje nad všemi a za každé situace. To začíná být poměrně nuda. Celá zápletka s koncertem a nadací mi nepřišla v hodně zvolená. Tohle byla vyloženě nuda. Upřímně ani nevím, zda se vrátím ke třetí sérii, je to z toho zamotaný guláš, kdy vždycky víme, jak to skončí. Nicméně oceňuji výpravu tohoto posledního dílu, která se alespoň malinko přiblížila k začátku celého seriálu. ()

• Během scény v koncertním sále zazní část Dvořákovy symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa“. (Shayley)
  • V závěrečné části během koncertu Diop (Omar Sy) odzbrojí jednoho z bodyguardů stejným stylem, jakým to udělal Bruce Willis ve filmu Pátý Element (1997). Ošálí bodyguarda tak, aby si myslel, že má zbraň zajištěnou, a pak mu ji sám zajistí. (UncleMorty)