Lupin - Série 2

(séria)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
Francúzsko / USA, 2021, 3 h 45 min (Minutáž: 41–50 min)

S Hubertem a jeho kumpány v patách se Assane pídí po Raoulových stopách a spřádá plán, jak odhalit Hubertovy zločiny. Získá taky jednoho nečekaného spojence. (Netflix)

Kushina

Druhá série dokonalého zloděje byla přeci jen o trošku slabší, jak první série. Na druhou stranu stále se v tomto seriálu objeví něco, co člověk nečeká a je to vlastně taková milá detektivka. 70% ()

Orion12

Druhé série Lupina nezklamala. Byla o hodně akčnější než ta první, spousta honiček v autě, střelby,prsotě hrozně moc akce, ale prospělo to tomu :). Není to tolik ,, lupinovské jako první série,, ale pořád dost. Druhou sérii jsem sjel snad za dva dny, což tohle se má stávat u úspěšných sériálů, takže za mě super, nepřibylo moc nových postav,, herci furt super, byl vidět větší rozpočet, příbeh pokračoval tam, kde skončil příběh řady první. Za mě stejně dobré jako první řada, možná o kousíček lepší , díky akční stránce, která mě bavila, ale fakt jenom o kousíček. Silných 8/10. ()

Perzo

Chvalitebné zakončení druhé série Lupina a jeho cesta k úspěšné pomstě svého otce, nicméně když jsem se koukal na 1 díl, byl jsem mírně nervózní, že jeho syn umřel, ale už to nabíralo děj akční obrátky mezi různé komplice a neuvěřitelné špiónské překvapení, co Lupin v momentech vymyslí a kam se schová. Bylo zřejmé, že tato 2. série, bude pokračovat, navzdory dobrého zakončení, kdy Lupin zmizí, kdo ví kam. Ale nyní, se můžeme těšit co Georgie vymyslí, aby tato specialita mezi kterou patří Lupin, zakročila dál, do vyšších mezí, pokračování třetí možné Série. ()

Gagin

Druhá série je podstatně horší. Nemá to pořádný drajv a taky podstatně ubylo překvapujících momentů. Uvidíme co nabídne třetí část. ()

McGuffin

Do dalšího kola zápasu Lupin - Série 2, vstupuje hlavní postava rozpačitě, unesou jí syna. A nebýt nevyžádané neoficiální pomocí policie, přijde o něj. Pak ji policie po Paříži honí a dvakrát už už málem chytne. A teprve nyní, v samém závěru, vytáhne scenárista George Kay trumf a předá policii důkaz usvědčující ze zločinného spiknutí hlavní zápornou postavu a šéfa pařížské policie. Krom toho jedné dceři, která nemá na příběh žádný vliv, zůstane osm milionů, a hlavní postavě nezůstane ze šperku, kvůli kterému to všechno v prvním kole začalo, žádný diamant. Poslední rozdá za získání těch osmi milionů, i když jeho cena je mnohem vyšší. P.S. To je zpráva o snaze sestavit příběh, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()