Lupin

• Francúzsko Arsène Lupin
Dráma / Krimi / Mysteriózny
Francúzsko / USA, (2021–2023), 13 h 6 min (Minutáž: 41–52 min)

Predloha:

Maurice Leblanc (kniha)

Omar Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella, Nicole Garcia, Antoine Gouy, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier, Soufiane Guerrab, Vincent Furic (viac)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí. (Netflix)

Recenzie používateľa Orion12 k tomuto seriálu (2)

Lupin (2021)

Takový papírový dům , ale ve francouzštině a místo týmu zlodějů je tu jeden super inteligentní zlodějíček. Fajnová jednohubka , obsazení super - Omar Sy vynikající , mohlo to být delší za 5 - 45 min dílů se pořádně ani neseznámíte s postavami a je konec. Cliffhenger na další sérii super. Mohlo to být delší. Ale celkově fajn , akční mysteriozní jednohubka se svělou kamerou , herci a francoizským přízvukem :) ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhé série Lupina nezklamala. Byla o hodně akčnější než ta první, spousta honiček v autě, střelby,prsotě hrozně moc akce, ale prospělo to tomu :). Není to tolik ,, lupinovské jako první série,, ale pořád dost. Druhou sérii jsem sjel snad za dva dny, což tohle se má stávat u úspěšných sériálů, takže za mě super, nepřibylo moc nových postav,, herci furt super, byl vidět větší rozpočet, příbeh pokračoval tam, kde skončil příběh řady první. Za mě stejně dobré jako první řada, možná o kousíček lepší , díky akční stránce, která mě bavila, ale fakt jenom o kousíček. Silných 8/10. ()

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

13.10.2021

Streamovací služba Netflix má nového krále. Stalo se jím jihokorejské drama Hra na oliheň, které za první měsíc vidělo zhruba 111 milionů domácností. Neuvěřitelný virální potenciál tak vyšoupl seriál… (viac)