Evropské kmeny

• Nemecko Tribes of Europa

Tři sourozenci se v roce 2070 rozhodnou změnit osud Evropy, která se po globální katastrofě rozpadla na spoustu malých státečků soupeřících o nadvládu. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (7)

Evropské kmeny (2021)

Skutečně nudný a nekonzistentní seriál co prostě neumí ani pořádně vtáhnout do děje. Neumí ani vysvětlit “pravidla hry” (jako sakra k čemu přesně je vlastně ta debilní kostka a jaké má možnosti... z toho co jsem viděl celkem nic moc nezvládá - než se ji přetížení baterky). Výběr herců doslova příšernost (karikatury neskutečné). Postavy se chovají zcela racionálně (tedy scénář je jedna obrovská zoufalost). Jediné co funguje jsou kulisy a prostředí. Navíc, co doslova nesnáším je neuzavřený příběh. Vážně si myslí, že tohle bude na víc než jednu řadu? ()

1. kapitola (2021) (E01) odpad!

Uběhlo deset minut a já cítil odpad. Postavy naprosto strašné (jakmile přehrávající bizardní existence na podpatcích začala německy mluvit o nadvládě nad Evropou neubránil jsem se smíchu) a provedení spíš tak průměr. Co mi naprosto chybělo je vtažení do příběhu. Něco co mě bude motivovat tomu dát několik hodin života... prostě to co jiné seriály bez potíží zvládnou. Protože jestli tohle mě být ten správný pilot co “navnadi” a prodá to nejlepší, bude to tragédie... ()

2. kapitola (2021) (E02)

Totálně debilní dialogy (postavy prostě nepokládají správné/přirozené otázky v dané situaci) a totálně debilní chování postav (proč mu utekl, aby se pro něj vrátil?). Vše jinak vypadá dobře. Jen do sebe zoufale nezapadá. Koncept celého světa nedrží pohromadě. ()

3. kapitola (2021) (E03)

Nechápu, jak může být děj tak neskutečně nezáživný. Sledujeme 3 příběhové linky a ani jedna neumí udržet tempo. Ve všech se jen žvaní (bez výrazného vysvětlení jak svět funguje) a děj se točí v kruhu. Vypadá to sice dobře, ale je to strašná dějová zoufalost. ()

4. kapitola (2021) (E04)

Běželo to 4 minuty a už mě to vytočilo... vážně jsou postavy tak debilní? Další co mě příšerně vytáčí, jsou ty hrátky na cudnost. Proč musí být ve scénáři sex, když prvoplán je jen divadlo a přilepené vlasy. Jen to celý scénář degraduje. Na co si zase Net-raich hraje? Navíc se čím dál víc potvrzuje naprosto příšerný výběr herců. Přehrávání nebo jeden debilní výraz. Nic jiného se čekat nedá. ()

5. kapitola (2021) (E05)

Na to, že jde o předposlední díl je tu nějak moc času na tanečky o ničem. Také jsem si všiml, jak se seriál odfláknutý (ani kontinuitu záběrů mezi střihy neudrží). Definitivní ztráta času. ()

6. kapitola (2021) (E06) odpad!

Tak tohle byl vrchol trapnosti. Ať už scéna na hranicích, nebo souboj v aréně. Scenáristická perla jedna vedle druhé. Navíc ten konec ne-konec... fakt nikdy víc. ()