Elja, Moses a Amena naverbují Brackera, aby jim pomohl spravit Kostku. Livin plán se zadrhne. Kněžna Varvara tahá z Kiana podrobnosti o starých časech. (Netflix)

Trevor

Takže uniformu Európskej armády pred občianskou vojnou hrdo nosilo mnohu ľudí rôznych rás a vierovyznaní. Európska múmia v súčasnosti neplánuje vybudovať spoločnú armádu. Mladým dospelým chlapcom Netflix vysvetlí že lepšie ako prácou v továrni sa uživia keď sa budú predávať. Starším ženám,poprípade chlapom. Ale najviac do kolien som išiel keď sa na rad dostal Bož. Že v aréne zrazí na kolená muža svojimi veľkými pyskami mladá sebavedomá žena bolo tak priehľadné aký priehľadný je celý Netflix...ako komédia čím ďalej tým lepšie, ak mal byť toto pokus o postapo Hru o Tróny tak ďakujem pekne. Ale záber pri ktorom Moses s Elijom vystúpili z auta bol takmer tak dobrý ako keď ste v hre Mad Max vystúpili pri niektorej s loot locations a to oceňujem. ()

Bozvav

Příběh v tomto díle nabral docela grády, nicméně stejně nic zajímavého nesdělil. Tedy pokud za zajímavým neshledáváte znásilnění otroka ( pěkné tělo, ksicht nic moc), podvodné obchodní čachry a boj o moc a postavení ve vlastním společenství. Za mne tři celkem znuděné, ale už to dokoukám ()

kenkaku

Běželo to 4 minuty a už mě to vytočilo... vážně jsou postavy tak debilní? Další co mě příšerně vytáčí, jsou ty hrátky na cudnost. Proč musí být ve scénáři sex, když prvoplán je jen divadlo a přilepené vlasy. Jen to celý scénář degraduje. Na co si zase Net-raich hraje? Navíc se čím dál víc potvrzuje naprosto příšerný výběr herců. Přehrávání nebo jeden debilní výraz. Nic jiného se čekat nedá. ()

• V epizodě je jako dům Vavary použit upravený Národní památník na Vítkově. (matejinho94)