Život s Louiem

• USA Life with Louie
Animovaný / Rodinný / Komédia
USA, (1995–1998), 13 h 56 min (Minutáž: 22 min)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

bibbi

Samozřejmě, že je ten seriál dost naivní, ale to je na něm moc pěkný. Představte si život druhého nejmladšího z jedenácti dětí s přemoudřelým otcem - válečným veteránem a maminkou, která pořád vaří. A všechny ty vzpomínky na tábory s podivnými vedoucími, padouchem Glennem Glennem a na krávu, která na to kápla. Super. ()

kinghome

Jeden z nejoblíbenějších animáků na Foxu. Na Život s Louiem jsem se vždycky těšil. Nejlepší byl jeho otec, který pořád hláškoval a strašně mě bavil. Kdybych se na to koukl teď, tak mi to příjde asi docela o ničem a hlavně je to dělané pro děti a je tam ta dětská naivita. Většina toho co se Louiemu stane je blbost, ale když jsem byl menší, tak mě to hrozně bralo. Z nostalgie ty 4 * nechám. ()

Smartynko

V pradávnych dobách, keď ešte nebol Disney Channel a na kábli sme mali Fox Kids, bežalo tam zopár dobrých animovaných seriálov a toto bol jeden z nich. :) Musím priznať, že v dobe keď sa to vysielalo som už bol takmer plnoletý a aj napriek tomu som pri prepínaní kanálov často zostal na Fox Kids práve kvôli tomuto seriálu. Spolu s Pirátom Divokým Jackom sú tieto dva seriály tým najlepším čo dokázal Fox Kids za tie roky ponúknuť. Neváhajte a oddýchnite si aj keď si myslíte, že už máte moc veľa rokov na pozeranie rozprávok. :) ()

stOKYi

Úplne že geniálny kreslený seriál. Vždy som bol smutný že jedna časť končí, ale zase o to viac tešil že nová časť začína. Super vykreslené postavy a ich charaktery, ale aj tak najlepší bol Louieho otec, veterán, čo všetko vedel, jeho historky a vojnové pravidlá ktoré sa snažil preniesť aj do života jeho rodiny. Ináč jednoznačne plný počet bodov a to určite nie len z nostalgie. Veľmi som sa na tom smial. SUPER (15.11.2010) ()

O´Neill

Seriál na kterém jsem vyrustál, a rozhodně nejlepší animák s pořádnou dávkou humor! Konkurenci nemá ani v Simpsonech. „Jen tak ze zajímavosti, kolik ti za to auto nabízel?“ „Pět tisíc dolarů.“ „Pět tisíc?!“ „Ale tati, vždyť to auto miluješ!“ „Miluji i tvou matku, ale pět tisíc je pět tisíc!“ ()

• Louie Anderson v rozprávke a rovnako aj v reálnom živote vyrastal vo Wisconsine. (buLLiTT)
  • Seriál získal dve Daytime Emmy Awards. Taktiež trikrát získal Humanitas Prize, čo bolo viac než dostal ktorýkoľvek iný animovaný seriál. (Tolf)
  • Celkovo vyšlo 6 kníh založených na jednotlivých epizódach tohto seriálu. (Tolf)