Mikýřova úžasná pouť internetem

(relácia)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět. A nebo taky ne. Martin Mikyska dal vzniknout na místní poměry ojedinělému formátu, ve kterém se týden co týden věnuje tématům, které hýbou českým internetem. (MALL.TV)

NinetyOne

Všechny 'try not to laugh' videa sjedu bez jedinýho mrknutí, nerozesmějou mě komedie s Willem Ferellem, Jackem Blackem, dokonce ani žádný Troškovy výtvory. Humor českejch youtuberů je tak dekadentní a nucenej, že se tomu obloukem vyhýbám. Pak jsem nevim kde narazil na tohle a v některejch momentech jsem se i docela usmál, o pár dní pozdějš jsem u jeho jinýho videa vyprsk smíchy. Nejdřív sem si řikal, že Kovymu uteklo ze sklepa jeho utajovaný dvojče, ale dopadlo to nejlíp, jak mohlo. 400%. ()

Lachtaan

Je to sice bizárek na pátou, ale přesto se jedná o jeden z v současnosti nejdůležitějších publicistických pořadů na českém internetu, který velmi zábavnou, byť poučnou formou dokáže skvěle poučit o těch nejsilnějších kauzách, které hýbou nejen tou virtuální, ale bohužel i skutečnou českou společností. ()

Likan7

Začátek MÚPI byl boží, dokonalej. Martinova kadence neortodoxního humoru mě bavila. Bohužel jen do chvíle, než odešel z Mall TV. Dokud řešil hloupý influencery, fejkový sázení a Jelimánka, byl jeho pořad skvělý. Bohužel se z toho teď stal takový divný guláš doslova ničeho...takhe první roky MÚPI za 5, teď odpad.. ()

Jack.Lev

Super parodie na český internet! Aneb “Haters gonna hate”, ale když to umíte podat, tak můžete vytvořit masterpiece. Hemží se to kýčovitými efekty za který by každý střihač dostal facku, ale v tomto pořadu si je zamilujete! Ještě že na českém internetu je tolik (ne)kvalitního obsahu, že se nebojím že by došly nápady. ()

easaque

3* před rokem jsem začínal s tímto komentářem: "pro tenhle pořad nejsem ta pravá cílová skupina, protože nejsem zapojen do sociálních sítí, natož abych se zajímal o působení českých "celebrit" na nich. Přesto jsem pár dílů shlédl, abych pochopil proč tu má tak vysoké hodnocení. Věřím, že pro někoho to může být vtipně kritické, ale jestli to má nějaký smysl tak to pochybuju a jen vzniká další "celebrita", která parazituje na působení jiných. Ale odpad si nezaslouží, tak dávám aspoň jednu hvězdičku a baví mě jít proti proudu ;-)." .... Listopad 2021: Za vším tím, co jsem napsal o starších dílech si stojím, ale koukám, že v posledních měsících Mikyska uzrál a vybírá si čím dál zajímavější témata. Zejména předvolební pořady měly hlavu a patu a teď i poslední o investičních šmejdech má šťávu. Jeho styl humoru i používaný slovníček je určitě bližší mladší generaci, ale pro ně je to hlavně určeno. Rozhodně jsem rád, že se objevil pořad, který si nebere servítky a dělá si srandu z lidské hlouposti. Takže hnedle je tu z hvězdičky třikrát tolik.... Jen tak dál ;-) [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

• V epizodě Je to vaše chyba aneb kauza vládní TikTok jsou zmíněny seriály Hra o trůny (od r. 2011) a Šmoulové (od r. 1981). (G....)