Uprostřed děsivé epidemie, která může zničit veškerou civilizaci, bojuje několik lidí o holé životy. V brutálních podmínkách často není místo pro lásku a lidskost. (Netflix)

Recenzie používateľa UncleMorty k tomuto seriálu (2)

K jezeru (2019)

A pak že z východu nikdy nic dobrýho nepřišlo. To the Lake je čestná vyjímka, která potvrzuje že i rudopraporkový nadšenci dokážou natočit kvalitní sérii se zajímavou zápletku a showcastem, který působí skutečně "realisticky" a ne jen jako nastrčené figurky. Ano ano ano, v době Covidovy tu každý "pussy" bude brečet nad tím, že je to natočený účelově a bla bla bla, nicméně po zhlédnutí první serie s klidem můžu říct, že tomu tak skutečně není. Ona "nákaza" totiž není hlavním nebezpečím celé serie a příběh si hraje s myšlenkou nebezpečí vycházejícího od běžných lidí, až po cizostátní vměšování. Dalším podstatným rozdílem je taky to, že oproti ostatním "postapo epidemic" seriálům tu máme pohled skutečně od úplného "počátku" celého dění a není to jen xyz měsíců/roků poté. Za mě ano prosím a tu druhou sérii to doslova pokračuje. ()

Série 2 (2022) (S02)

Kurde to je až k neuvěření jaky masterpiece tohle je. O to víc se člověk diví tomu, že se jedná o Ruskou produkci, která si dovolí prstíkem ukázat na režim a říct velký špatný. Druhá serie To the Lake má sice pomalejší rozjezd, avšak ten vlak co se pak rozjede (hupz spoiler) jen nabírá na rychlosti a jestli si to něco zaslouží, tak další serii. ()