Imawa no kuni no Alice

• Japonsko 今際の国のアリス (viac)

Mladík posedlý hraním videoher se společně se dvěma kamarády ocitne ve zvláštní verzi Tokia, kde všichni musí hrát nebezpečné hry o přežití. (Netflix)

Recenzie používateľa Erosenin k tomuto seriálu (12)

Imawa no kuni no Alice (2020)

Moc rád bych tomu dal plný počet! Opravdu moc. Miluju Japonskou tvorbu a tohle je bez pochyb dokonalý nápad. Jen tomu prostě něco chybí. Pocity jsem u sledování měl velmi smíšené. Častěji jsem si říkal,že je to super, často,že je to dobrý,občas,že je to bomba a sem tam,že sra*ka. Každopádně celkově se mi to moc líbilo. ()

Episode 1 (2020) (S01E01)

Zajímavé.. ()

Episode 2 (2020) (S01E02)

Velmi zajímavý nápad na seriál. Originálně a nevšedně ztvárněno. ()

Episode 3 (2020) (S01E03)

Tohle je dost silný díl! Perfektně vymyšlené a herecky dokonale zahrané. ()

Episode 4 (2020) (S01E04)

Tak tohle se vážně nepovedlo! Co to do boží pr*ele je?! Snad to byl jen zkrat a další díly budou lepší. ()

Episode 5 (2020) (S01E05)

Opravdu se mi tento nápad na seriál moc líbí ale ta zvířata se fakt nepovedla a borec co sundá obrovského tygra pěstí je Vin Dieselův brácha? Tohle je úlet. ()

Episode 2 (2022) (S02E02)

Super díl! ()

Episode 3 (2022) (S02E03)

Zatím jeden z nejlepších dílů. Jen tak dál.! Moc hezky vymyšleno a natočeno. ()

Episode 4 (2022) (S02E04)

Hra ve věznici hodně povedená.! ()

Episode 6 (2022) (S02E06)

Hra v budově nejvyššího soudu je super. Dokonce i celkem dobře udělané efekty při kontaktu kyseliny. ()

Episode 7 (2022) (S02E07)

Trošku Rychle a zběsile…. trochu mi to kazí požitek. ()

Episode 8 (2022) (S02E08)

Zajimavé zakončení. Napjatý jsem byl jak legíny na 200kg buchtě. Spadla mi dokonce i čelist. Ale prostě celou dobu mi v tom seriálu prostě něco chybělo. Celkově je to ale moc povedená záležitost. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD