Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiálny text distribútora)

Haymar odpad!

Většina hodnotících musela být při sledování Club Dread totálně zhulená (či jinak indisponovaná), jinak si nedovedu vysvětlit tak vysoký hodnocení! Tahle rádoby hororová-komedie nebyla ani vtipná, ani strašidelná, byla jen neuvěřitelně blbá, trapná, amatérsky natočená i "odehraná"... prostě odpad! jak vyšitej!... A nebo sem viděl (přesněji: ani nedokoukal) úplně jinej film!! ()

Shitonit

Určitě strašně ftipnej film, fajn prostředí, fajn přiblblý postavičky, bohužel to celý nějak nedrží pohromadě, čímžto to neudrželo ani moji pozornost, čímžto tomu nebudu věnovat větší pozornost ani při hodnocení. Asi jako blikavá jednohubka dělající srandovní zvuky, se to dá doporučit např... např k žehlení to bude dobrý. ()

Wally odpad!

Strašně jsem se cítil trapně za všechny ty ´herce´...tohle si asi za herecký rámeček nikdo z nich nedá..to už i B. Paxton je na tom tak blbě, aby musel brát roli v této hrůze?? Jestli tohle měla být parodie na horrorové snímky, tak já jsem se ani jednou nezasmál... Možná by se to mělo jmenovat Klub herecké lůzy.... ()

kobras5 odpad!

A je to tu! Druhý snímek, který jsem zde ohodnotil z žánru "hororů" jako odpad. Je mi líto a celkem jsem se na film i těšil, ale to, čeho se mi dostalo, prostě nemělo co do činění s něčím kvalitním. V mém případě u toho panovala šílená nuda, kterou těch pár vražd, fakt nedokázalo vylepšit. Čekal jsem od toho asi opravdu více. Ale pokud máte rádi sex, alkohol a trošku krve ve filmu, pak Vám jej můžu jedině doporučit. Kladně hodnotím nápad s lidským Pacmanem, který byl to jediné, co mě na filmu dokázalo pobavit. Záporně hodnotím scénář, nápad (když už bych chtěl vidět snímek, kde se historky promění ve skutečnost, pustím si Tucker a Dale vs Zlo), vyvražďování, nevyužití možností, kterých tam bylo spousty pro zvýšení napětí a proboha, hlavně ten konec (takhle mizerný konec jsem fakt dlouho neviděl a raději ani vidět nechci). Za Pacmana 10% (viděno v TV). ()

wampire23

No mne sa to páčilo. Skvelý ostrov na ktorom sa nerobí nič iné okrem súloženia, nasávania, trávičkovania a vraždenia. Všetko čo má dobrý film mať som si tu našiel. Pekné sporo odeté slečny, hláškujúcich týpkov, kopec vrážd a krásne prostredie. Keď vypnete mozog je to super jazda a vraha budete zisťovať až do samého konca filmu (za to musím scénaristov pochváliť). Takže dnes to bude pekných 75%. ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)