Ubožák, jehož život ho míjí, náhodou narazí na tajnou podzemní svépomocnou skupinu pro sériové vrahy. Dokáže se vyrovnat důvtipu s pěti vrahy a přežít noc živý? Uvězněný jen se dvěma možnostmi – zabít nebo být zabit, bude muset Joel (Evan Marsh) najít svého vnitřního sériového vraha a sebrat skrytou sílu, aby porazil maniaky ve svém středu. (JasonCZ)

kkarx

Retro osmdesátkový odlehčený krvák na pohodu s dobrým soundtrackem. V druhé půli trošku natahované a současně příběh nedotažený (možná i úmyslně). Čtyři si to objektivně nezaslouží, ale je to postavené na charakterech a funguje to bez větších problémů. ()

Daiker

Skvělý film...... Pobavilo 🙃 Psychopati byli super, soundtrack skvělý..... Ten blonďaty psychopat mi pořád připomínal Macháčka.... Mohlo to být více krvavější.... ()

DavidWebb

Ono to má v zásade celkom dobrý koncept tento Vicious Fun (nie scenár, ten by si zaslúžil prerobiť  a bola by z toho B-čková pecka) a hoci to pôsobí lacno, vypadá to lacno a asi to aj lacné bolo, tak sa nato dá v pohode dívať ak vás bavia hororové komédie, pretože to nebolo vymyslené až tak zle. Problém je, že na komédiu by to chcelo viac čierneho humoru alebo komických scén a na horor by to zas chcelo prinajmenšom tiesnivú atmosféru, keďže tam nič hrôzostrašné nie je.  Ani casting sa nevydaril 100%-ne a minimálne chalana v hlavnej úlohe by mal dať niekto zdatnejší a bolo by to aj v tejto podobe zábavnejšie. Ale aj tak má Vicious Fun ten zvláštny feeling C-čkových flikov, ktoré sa vysielajú o jednej v noci na prima cool a nedovolia vám zaspať kým to nedopozeráte. 50% ()

ol4s3kk

Docela vtipná hororová komedie o týpkovi, který se vykalí v baru kvůli holce a probere se po zavíračce v hospodě, kde už má mezitím sezení skupinka chladnokrevných zabijáků. Aby ho hned nekrouhli, tak se vmísí mezi ně, protože jim naštěstí jeden chybí a oni si myslí, že to je on. Krev lítá na všechny strany, i když samotný vraždy by mohli ukázat detailně a ne dát vždycky střih a cákanec krve někde na zdi. Nejlepší scéna je asi koukání se na vlastní třepotající se oko na skalpelu. Hlášky občas taky slušný, takže za mě s tím nemám problém. ()

xxmurphyxx

Neškodná blbina s dobrým nápadom, fajn 80's atmosférou, pár uletenými momentami, bandou uletených zabijákov, až moc prehrávajúcím hlavným hrdinom, sexi spoločníčkou a dvojicou alebo skôr trojicou policajných tragédov, ktorí ma na filme bavili asi najviac. Čakal som o niečo viac goru a vtipu, ale v rámci low budget tvorby môže byť. ()

Ja.Malachi

..prekvapenie -bavil som sa -dlžka akurát aby tam neboli hluché miesta...štýl 80-90 rokov ,výborne podkreslovala hudba ...zabijáčka fakt sexi :)... ()