Kazuya Kinoshita je dvacetiletý student univerzity v Tokiu, má vlastní byt a rozkošnou přítelkyni Mami Nanami. Až na to, že Mami-chan se s ním náhle rozejde. Kazuya se ve své nenadálé osamělosti a snaze zmírnit bolest nelítostně zlomeného srdce, uchýlí k zoufalému činu a pronajme si dívku přes internet – Chizuru Mizuharu. Jenže, co začalo jako docela nevinný pokus o překonání bývalého vztahu, se velmi záhy zkomplikuje. (cesmine)

Recenzie používateľa agamazx k tomuto seriálu (4)

Kanodžo, okarišimasu (2020)

prave toto anime exceluje v krasnom vizuale, progresiou deju, humorom, pribeh je moderne sformulovany co mi pride ako pridavny aspekt kvality. Chytlava hlavna hudobna tema as well. Kazuya mi ani nevadil. Samozrejme Chizuru je najzaujimavejsia a imo best girl by far out of the 4. jedno z mojich prvych anime, dostal som sa k tomu cez youtube video Day in the Life of a Japanese Manga Creator, zaujimavy dej a pekny vizual. Cakanie na novu epizodu bolo stale tazsie a tazsie, no cakanie na druhu seriu tiez. ()

Season 1 (2020) (S01)

Kokuhaku to kanodžo (2020) (S01E12)

dost decentne finale prvej serie, vratane soundtracku. ()