V manželství jim to klape. On ale zatouží po dítěti, zrovna když se jí začíná dařit v práci, a tak si nového člena rodiny pořídí sám. (Netflix)

viperDavid

Bohužel většichna filmu byla spíš nudná a rozhodně ne vtipná. Co tomu dalo hvězdičku navíc je určitě Esmeralda Pimentel - mimochodem nechápu, že i když byla jedna z hlavních rolí, strčili ji v přehledu herců skoro až na konec :) Nicméně ona je opravdu krásná a ve filmu bylo radost na ní pohledět. Zbytek průměr s krásným Mexikem ()

Marze

Probíhající feminizace mužů a maskulinizace žen ve společnosti je okouzlující , zábavná a zároveň odpuzující. tato mexická komedie by se měla jmenovat "Dva sobečtí hňupové a dítě". Pří sledování snímku se musí cítit ženy,. protože zobrazuje jejich ideální svět. Nevím jak v Mexiku, ale kvůli převráceným genderovým modelům Evropa již léta vymírá a je i velký nedostatek dětí k adopci. Naštěstí podle nějakého výzkumu má v Africe sbaleno až 70 milionů lidí, jen zatím nemají peníze na cestu. ()

Malarkey

Konečně mi Mexiko v kooperaci s Netflixem připravilo něco, u čeho se pobavím. Nápaditá komedie, která otáčí vlastnosti mužů a žen, takže to tu vypadá tak, že žena jede kariéru a muž by nejradši děti. Je to trošku pokroucené a hodně jsem nad tím přemýšlel, zdali se mám vlastně bavit nebo jak to vlastně vůbec mám vnímat. V kontextu komedie ale super. Ty Mexičanům kupodivu docela jdou. ()

Tipko

Úsmevná rodinná komédia o mužovi, ktorý túži v manželstve po dieťati, ale jeho žena nie. Nakoniec však všetko šťastne skončí. Vo filme bola ukázaná aj tzv. rodová rovnosť v zamestnaní, ktorá žiaľ víziami karierizmu mnohé ženy brzdí v manželstve a potom nechcú mať deti, alebo ich zanedbávajú. Ale i tak komédia podporuje rodinný život a kladie aj niektoré hodnotové otázky do svedomia súčasných žien, aj mužov, matiek, aj otcov. ()

Aljak

Zápletka v podstate úplne jednoduchá, dej priamočiary a predvídateľný, ale napriek tomu to bolo celkom obstojné a vydarené. Avšak nebolo to nič svetaborné, proste len taká fajn oddychovka s kusom nenúteného humoru, trochou pátosu a esenciou sentimentu. K tomu netypická konfrontácia: muž s túžbou po deťoch vs. žena karieristka, ktorá mi však prišla až príliš premotivovaná. Ale OK, bolo to celkom pozerateľné, aj keď miestami zbytočne príliš schematické. Nuž, ale tie 3* si to zaslúži. ()