Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

• Slovensko Scooby-Doo 2: Príšery vypustené (viac)

Tentokrát sa protivníkom kamarátov stane maskovaný zločinec, ktorý proti nim poštve obyvateľov mesta a naviac oživí najrôznejšie monštrá a duchov. Fred, Daphne, Velma, Shaggy a Scooby majú veľký problém, nielenže na nich útočí hlásateľka, televízia, ale aj všetci zločinci v podobe duchov, ktorých kedysi pochytali. Shaggy a Scooby sa musia činiť... (TV Markíza)

Luqi

Normálne by som to hodnotil ako odpad, no treba si uvedomiť, že je to film pre deti. A tie si ten stupídny scenár ani nemusia uvedomovať. Musia to byť však veľmi malé deti....................Inak nechápem, polovica postáv je aj tak animovaná a tá druhá sa snaží napodobiť postavy z kreslenej verzie, tak to už mohli rovno spraviť celé kreslené......... ()

zdeny99

Bláznivá hororová parodie pro děti. Pterodaktyl, Frankensteinovo monstrum a všechny příšery byly suprový. Tohle prostě děti i dospělé pobaví, i když je to úplná kravina. [8474. hodnocení, 173. komentář, 42%] ()

TostTom

Je třeba si přiznat, že tohle není žádný zázrak kinematografie a dalo by se říct, že to je vyloženě špatný film, ale pro mě ne a já to mám prostě rád pro mě osobně je tohle klasika, na kterou se vždy rád kouknu. Shaggy a Scooby jsou zde klasicky za idioty, ale samozřejmě v tom dobrém a já to prostě miluju a je to to, co dělá pro mě ten film tak skvělý. Je mi jasné, že to určitě není pro všechny, ale když ten film člověk nebere nijak vážně, tak si ho může skvěle užít a stojím si za tím, že James Gunn to napsal skvěle. 8/10 ()

Puol

Zopar slušných trikov, to je jedine pozitívum tohto diela. Vyžaduje to trochu vôle dopozerať to do konca. Na jednotke som sa celkom zasmial. Toto je ale oveľa slabšie. ()

Clu

Prdící vtip, hroznej digitální efekt a nakonec bezvýchodnou situaci zachrání Scooby zpravidla tím, že popadne první věc co vidí a začne na ní surfovat. A takhle pořád dokola. ()

BeranSon

O kus horší než první díl, ale i přes to nějaký pokus o přeskočení laťky tu jest, ale hodně zbytečný. Děj chudý, až zbytecně jednostraný a brnká na starou ohranou strunu. Scénáristicky je práce na tolik odfláknutá, ba hanba! - 3/10 - ()

Olík

Nic nového pod příšerou. Stačilo by okopírovat komentář prvního filmového příběhu z roku 2002. Hlavním kladem je udržení původního ansámblu doplněného o v té době na podobné vlně plujících Greena se Silvestone, ale jinak…. Zápletka by se opět vměstnala do dvaceti minut animovaného seriálu…..zloduši, netvoři, prdění, Scooby…..neškodná lehčí zábava pro mladší věkem nebo duchem. ()

Miany

Musím vůbec něco komentovat? Přiblbých vtípků je dosti, žádný nápad co se týče zpracování, herecké výkony? Haha.. Mohu se jen pousmát. Jsem ráda, že tento film mohu brát s nadhledem a díky tomu ho ohodnit 1*. Dokonce si myslím, že někteří herci jsou si vědomi fádnosti toho snímku a jde to na nich znát... Proto se občas směji "s nimi". Mám obdobný názor jako JayZak. Nicméně Scooby-Doo nebyl mou parketou ani v dětství. Za pobavení děkuji, tu 1 hvězdičku si zaslouží ač i o tom by se dalo polemizovat.. :-) ()

NiaWolf odpad!

Ideální film...pro pacienty po lobotomii. Snad herci dostali hodně zaplaceno, aby jim to doživotní znemožnění stálo za to. ()

Vabr

Značně horší než první díl. V popředí je (nudný) příběh a vtipy šly stranou. Jediný, kdo je tu obstarává jsou Shaggy a Scooby, ale funguje to na principu, že se chytne 1 vtip ze 100. Zasmál jsem se asi hodně jen dvakrát - ikonická scéna s lektvary a sjezd ze skály po víku popelnice, ale spíš proto že to bylo dost pitomý (v nejlepším případě by skončily pozbytek života v kómatu). Odstrčit Daphne stranou byla obrovská chyba! Nato, jaké to jsou nespoutané příšery, byly dosti chabé. Trapné kostlivce šlo porazit jen tvrdou ránou pěstí a ,,zombík" v celém filmu jen řídil kamion a pozvracel novináře, wtf?? Spoléhat se na nejsilnější a jediné silné asfaltové monstrum samozřejmě nemůže vyjít. Horší 2* jen proto, že se na to dívalo jakž takž fajn. VYHODNOCENÍ: DO ČEHO TO ZASE VELMU PROBOHA NAVLÍKAJ!? SPOLIER: Wtf, nechápu moc tu scénu s Patrikem a Velmou. Přesvědčuje ji, aby mu věřila a chytla se jeho ruky, když tak učiní a dostane se opět nahoru, tak se jí DOSLOVA pokusí zabít tím, že ji hypne tam dolů, wtf?? A ještě na konci se tam baví jakoby nic a tančí si tam vedle sebe, to mě teda Velma zklamala, takhle hloupá obvykle nebývá. ()