Ginny i Georgia se každá potácejí ve dvou vztazích. Max a Marcuse zase potkají velké nepříjemnosti. (Netflix)

castor

Oměj šalamounek coby prudce jedovatá rostlina, která může vést až k zástavě srdce, bude přeci jenom hrát roli. Soudce povolil exhumovat manželovo tělo k další toxikologii. Jenže pozdě. Georgia je zase o krok napřed, což se jí ovšem v případě dopisů pro Austina nepovedlo. A kdo ví, jak to dopadne s výběrem městských peněz (sakra, to je náhodička). Ginny se postupně rozpadá její parta, nepříjemnost s prvním vztahem potkává Maxine. Zion pochopí, kde je jeho role. Jak jsem z toho měl na začátku příjemný pocit, vše nyní doklouzalo do naprosto průměrných vod. Zatímco dospělácká linka je velmi fajn a zajímavá, středoškolská klouže po nezáživném povrchu. Stále více otravná Ginny přišla do Wellsbury (údajně) coby děvče bez sebevědomí s tím, že neví, kam patří. Jenže za pár dní/týdnů jí zatraceně narostlo sebevědomí. Když se v jejím světě začne hrát na vážnější notu, hrozně se topíme v klišovitých vodách. ()