Arsenal83

Film si splnil svoju politicky korektnú povinnosť a predstavil nám zmiešaný pár, čo je oddnes v USA naozaj v móde, keďže novozvolený americký senilný prezident si za viceprezidentku zvolil černošku, a keďže má na kahánku, svet bude o chvíľu ovládať čierna žena, čo je maximálne úžasné. Mimo toho ma prekvapilo slabé hodnotenie tohto filmu, ja som sa bavil. Zaujímavé halucinácie, čudesné sny a pár vydarených ľakačiek. Záver trochu slabší, ale aj tak nechávam na priemere. ()

Acrobat odpad!

Opat sa mozem pochvalit, ze ako miestni hlupak s neschopnostou pochopit pointy som do par sekund odhalil aspon toho "zahrobneho" vraha. Inac je to samozrejme televizny mismas duchovno-strasidelnych scen, kde mozete si byt isty, ze taketo nieco nebo nedovoli a uz vobec vas nepotresta za neposkytnutie pomoci. Do prazdna a nelogicky vyznieva verejnost proti svedkom, kde aj u nas nic ine ako krajna nudza nejestvuje. Herci su akoby narychlo pozbierani ludia z potravin, duchovna sfera nekoresponduje s dianim vo filme a je akousi kazatelskou, baptistickou agitkou. Nepopieram najsilnejsiu knihu Bibliu, ale tomuto flmu a premise nemusela pomahat. On si ide akousi zvlastnou cestou, tak, ze zaverecny twist aspom trosku zmiernuje pachut z nudneho boja nezahrobnych sfer. A odkazy na Vranu mali byt cim ? Ze je to sequel, ci prequel ? ( videne 19.2.2021, BDrip) ()

oveckaoa

Ze začátku to vypadá jak Nezvratný osud ženská si jde zaběhat do parku a tam někoho zabijou vidí to několik lidí a nic neudělají jeden si to natočí a až po chvíli zavolá (ta ženská) policajty což mu (tomu zmlácenému) stejně nepomože a umře. Pak začnou ti co tam u toho byli umírat a vypadá to, že je dostihla karma za to co udělali, aby jsme na konec dostali racionální vysvětlení. Ten konec hodně skřípe jelikož měli mít ochranku což neměli a navíc je nikdo nehledal což je divné. Jinak povedený horor no spíše thriller to hodnocení nechápu jsou daleko horší filmy. ()

ricci.s

Caitlin spolu s ďalšími sa v parku stane svedkyňou vraždy, ale nikto nezasiahne. Odvtedy začína mať desivé vízie. Nie je to však iba jej svedomie, pretože títo svedkovia alias "dobrí samaritáni" začnú postupne umierať. Ako horor je film priemerný (sú tam maximálne tak dve ľakačky, jedna veľmi podarená), ale má námet aspoň trochu na zamyslenie, zaujímavý príbeh a ešte zaujímavejšie rozuzlenie. Pomerne málo známa Kourtney Bell si ma získala taktiež, takže za mňa fajn. ()

hous.enka

Caitlin je tak trochu přecitlivělá od té doby, co prožila osobní tragédii. Všechno se to ale zamotá až při jednomi běhání v parku, když kousek od Caitlin napadnou chlapíka a nikdo mu nepomůže. Od té doby je Catilinin život plný havranů, sedmadvacítek a mrtvoláků. Pokud by autoři tyhle motivy ale potlačili, vznikl by poměrně dobrý thriller o tom, že pomsta nejlíp chutná zastudena. Moc mě nebavil styl Caitlinina přemýšlení o motivech, protože to bylo hodně přímočaré. Třetí hvězdu přihazuju za poslední scénu v nemocnici. Karma je mrcha. ()