Krádež odznaku vyvolá krizi, ale znova svede dohromady římského důstojníka Ariho s jeho otcem Segimerem i s kamarády z dětství Folkwinem a Thusneldou. (Netflix)

vodkasesemte

Only the gods can sentence a man to die (tak). I gave you a new life. Přesně, takovej erasmus. Podíval se do světa, naučil se latinsky, a ještě to bude fotrovi vyčítat. Dneska by mu to musel platit! So you are a barbarian with principles. Too bad you couldnt watch your son grow into a man. I raised you up for this very purpose, that I might display My power in you, and that My name might be proclaimed in all the earth (Exodus 9/16). ()

Necrotongue

Druhá epizoda trochu přibrzdila slušně rozjetou dějovou linii, tvůrci se totiž uchýlili k tolik oblíbeným flashbackům, aby vysvětlili události minulé, mě ale příliš nenadchli, protože jsem měl pocit, že děj ztratil nejen na tempu ale i na zajímavosti. Snad to bude příště lepší. 3*- ()

Saroman

Tohle úplně nefunguje. Prostředí, kostýmy, efekty jakž takž v pohodě, ale zbytek je teda bída. Scény jsou jak nakreslené děckem na papír, časování špatné, herci by dokázali víc, ale prostě to nesedí. Chtěl jsem aby mě to bavilo, je to moje oblíbené téma. Zatím je to dost kostrbaté, snad se to zlepší. ()

LachtanShows

Je to fakt paráda. Nečekal jsem to, bál jsem se toho, ale dlouho jsem u seriálu neseděl onu hodinu bez potřeby se rozptylovat čímkoliv jiným. Celých 50 minut mě totiž skutečně zajímá, co se na obrazovce děje a kam se bude děj posouvat dál. Zvěsti o tom, že je tohle typický příklad bingewatche, vůbec nelhaly. ()