Reverse

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
Austrália, 2018, 5 min

Muž v podzemních garážích nastoupí do svého auta a chce odjet. Během couvání však senzory zachytí něco v jejich blízkosti, přestože běžným pohledem není vidět žádná překážka ani člověk. Muž začne pomalu panikařit, protože se kolem něj začnou dít další podivné věci, a jemu začne být jasné, že tady skutečně není sám. (SOLOM.)

pornogrind

Kdyby měl starej vergl(automobil) tak tohle řešit nemusí. Za mě jde o tuctovej kraťas, kterej končí očekávaným a hlavně neefektivním zakončením. A mě už obdobný krátkometrážní kousky přestávají bavit. ()

SOLOM.

Další australská jednohubka, tentokrát z podzemních garáží. Podobných kousků tu však byla již celá řada a ani tento nemá příliš co nabídnout. Jasně, jsou tu cítit jisté náznaky atmosféry i trocha toho napětí – díky stupňujícímu se panikaření a strachu, maska finálního bubáka není vyloženě špatná – jenže tohle už tu bylo k vidění několikrát a nic navíc nám nabídnuto nebylo. Takže v tomto případě spíše podprůměr. ()

Marena666

Jak píše Solom - jednohubka, velice výstižně ! Bejt tím frajerem, tak zařadím jedničku( i když v tomhle případě drive) a jedu ani se neohlížím :-D ()